Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Testosteron

Testosteron

(Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków)

Testosteron
Premiera: 2005-03-19
Reżyseria: Andrzej Saramonowicz
Obsada: Wojciech Leonowicz (Kornel), Sławomir Sośnierz (Stavros), Jakub Bohosiewicz (Janis), Andrzej Kozłowski (Robal), Marcel Wiercichowski (Robal), Piotr Urbaniak (Robal), Łukasz Żurek (Tytus), Michał Kościuk (Tytus), Marcin Kobierski (Tretyn), Krzysztof Bochenek (Fistach)
 

Opis spektaklu

Testosteron to błyskotliwa komedia o współczesnych mężczyznach. Ślub jednego z nich, a właściwie sakramentalne... "nie" jakie słyszy od swojej wybranki jest pretekstem do analizy "samczej" natury. Związki z kobietami relacjonowane przez bohaterów pokazują niezwykle barwny obraz męskiego świata.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama