Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Tajemniczy ogród

Frances Hodgson-Burnett

Tajemniczy ogród

(Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków)

Tajemniczy ogród
Czas trwania: 110 min.
Autor sztuki: Frances Hodgson-Burnett
Premiera: 1999-11-27
Reżyseria: Janusz Szydłowski
Scenografia: Elżbieta Krywsza
Obsada: Dorota Pomykała, Magdalena Walach, Katarzyna Litwin, Anna Branny, Przemysław Branny, Piotr Urbaniak, Janusz Szydłowski, Marek Wróbel, Monika Gęga, Piotr Różański, Tadeusz Wieczorek
 

Opis spektaklu

Na scenie Teatru "Bagatela" Janusz Szydłowski zarealizował swoje marzenie reżyserując musical Tajemniczy ogród. "Tajemniczy ogród" jedna z najbardziej znanych pozycji literatury dziecięcej w wersji musicalowej opowiadająca o losach dzieci, które dzięki przyjaźni i wspólnej pracy odnajdują sens i radość życia. Wszystko to w scenerii budzącego się do życia ogrodu.

Wielkim atutem tego przedstawienia jest to, że główne role grają niezwykle utalentowane dzieci, którym partnerują dorośli aktorzy. Premiera sztuki, która święciła tryumfy w Londynie, została przygotowana z okazji obchodów osiemdziesięciolecia Teatru Bagatela.
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama