Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

SELFIE.com.pl

SELFIE.com.pl

(Teatr Bagatela - Duża scena, Scena w podziemiach, Kraków)

SELFIE.com.pl
 

Opis spektaklu

Izabela, mimo trzydziestki na karku ciągle jest sama. Całym jej życiem są książki, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka, nigdy nie zrobiła sobie selfie… Mamusia, Brygida,od lat umawia ją na randki, jednak wszystkie dotychczasowe skończyły się rozczarowaniem…

Pawełek jest słodki jak batonik, przystojny, ma dobry zawód (jest informatykiem), po prostu, niczego mu nie brakuje – tak myśli o nim ojciec. Prawda jest taka, że Pawełek jest aspołeczny. Całe dnie spędza w Internecie, pracuje jako freelancer, nie ma znajomych oprócz tych z pracy, czyli z Internetu. Nie lubi wychodzić z domu, nie lubi rozmawiać z ludźmi, woli wszystko załatwiać przez komputer. Ojciec Pawełka, Gerard, odkąd żona odeszła od niego wraz z jego szefem - nienawidzi  kobiet. Tym niemniej dla Pawełka szuka idealnej wybranki… podobnie jak Brygida idealnego męża dla swej córki Izabeli.

Szybko rozwija się komedia randkowych pomyłek, na spotkania przychodzą nie te osoby, które się umówiły…  Co z tego wyniknie? Czy aspołeczny informatyk i zatopiona w książkach samotnica przypadną sobie do gustu? Będzie z tego wielka miłość?

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.
FB dlaMaturzysty.pl reklama