Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ładne kwiatki

Małgorzata Brożonowicz-Sienkiewicz, Paweł Szumiec

Ładne kwiatki

(Teatr Groteska, Kraków)

Ładne kwiatki
Autor sztuki: Małgorzata Brożonowicz-Sienkiewicz, Paweł Szumiec
Premiera: 2012-04-21
Reżyseria: Krzysztof Jędrysek
Muzyka: Bartosz Chajdecki
Scenografia: Małgorzata Zwolińska
Obsada: Oliwia Jakubik (Chryzantema), Katarzyna Kuźmicz (Gerbera), Iwona Olszewska (Róża), Maja Kubacka (Tulipan), Michał Snarski (Bratek), Paweł Mróz (Kaktus), Rafał Szumski (Hiacynt), Bartosz Watemborski (Perz)
 

Opis spektaklu

W krainie kwiatów pojawia się potwór. Pe… – lepiej nie wymawiać jakie ma imię. Kwiaty najpierw wpadają w popłoch, a potem po naradzie u Królowej Róży postanawiają stawić czoła wrogowi. To opowieść także o tym, jak rozkwita przyjaźń, rodzi się miłość i zwycięża odwaga. Bratek, Tulipan, Chryzantema, Kaktus, Gerbera są tu kwiatami nie tylko o odmiennym wyglądzie, ale także o różnym usposobieniu. Poznamy ich pochodzenie, marzenia i tęsknoty. Spektakl adresowany jest do dzieci najmłodszych, ale i małych, i dorosłych widzów bez wątpienia zachwycą pomysłowe kostiumy o wyrafinowanej plastyce. To prawdziwe mistrzostwo kreacji!


Posłuchamy też lirycznych, przyjemnych dla ucha piosenek, a wartka intryga jak zwykle doprowadzi do szczęśliwego zakończenia. Czy potraficie odgadnąć, który kwiatek okaże się bohaterem?

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Energia pomarańczy w pielęgnacji ciałaWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z zawartością naturalnego masła pomarańczowego.
FB dlaMaturzysty.pl reklama