Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

X Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rachunkowość. Nie tylko księgowanie..."

Kiedy2017-05-18
Do kiedy2016-05-20
GdzieUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27
Kraków
X Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rachunkowość. Nie tylko księgowanie..."

Koło naukowe rewizji finansowej zaprasza na  X Ogólnopolską Konferencje Naukową „Rachunkowość. Nie tylko księgowanie...”, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2016 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Została objęta honorowym patronatem przez JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prof. UEK dr. hab. inż. Andrzeja Chochóła. Konferencja organizowana przez Koło Naukowe Rewizji Finansowej „AUDYT” ma charakter cykliczny.

Ma ona na celu popularyzację tematyki szeroko rozumianej rachunkowości i rewizji finansowej, zachęcanie studentów do pracy naukowej poprzez publikowanie wygłaszanych referatów, a także integrację środowiska akademickiego zainteresowanego tematyką rachunkowości. Na uwagę zasługuje rosnąca popularność konferencji wśród studentów uczelni o profilu ekonomicznym z całej Polski.


ip

Aktualne wydarzenia Studia
DataWydarzenieMiejsce
2017-10-16
-
2017-10-26
Ogólnopolski Tydzień Dyplomacji 2017Rynek Główny 34, oficyna, III piętro (RODM Kraków)
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Masz cerę zanieczyszczoną i skłonną do przetłuszczania?Weź udział w konkursie i wypróbuj serię oczyszczanie liście manuka.
Niezbędnik studenta
 
BLOK PROMOWANY
Szkoła Trenerów Rozwoju OsobistegoSzkoła Coachingu Wrocław prowadzi rekrutację na aktualny rok akademicki. W programie szkoły znajdują się m.in. przedmioty: podstawy coachingu, zarządzanie czasem, psychologia komunikacji i negocjacji, zarządzanie talentami, techniki medytacyjne.
FB dlaMaturzysty.pl reklama