Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Zdrowie z NatURy" na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

2017-04-07

W tym roku po raz dziesiąty Krakowskie Uczelnie organizują wspólne przedsięwzięcie na rzecz osób niepełnosprawnych. Jest to inicjatywa ośmiu Uczelni zmierzająca do rozszerzenia oferty edukacyjnej dla studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz osób działających na rzecz tego środowiska.Uniwersytet Rolniczy przygotował warsztaty pt. „Zdrowie z NatURy”, które odbędą się 7 kwietnia w godzinach od 10:00 do 15:00 na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa (al. 29 Listopada 54).

W ramach warsztatów „Zdrowie z natURy”  będzie możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu roślin i ich roli w życiu człowieka oraz nabycia umiejętności praktycznych na zajęciach warsztatowych. Wykłady i większość warsztatów jest ogólnodostępna. Jedynie na zajęcia warsztatowe pt. „Kosmetyki ziołowe”  niezbędna jest była wcześniejsza rejestracja.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM  

(PIĄTEK– 07 KWIETNIA 2017 R.):
1000 (sala 22 - obiekt Przewiązka przy szklarni doświadczalnej WBiO). Przywitanie uczestników na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa (Al. 29 Listopada 54, 31-425 Kraków)
Część wykładowa:
1015-1045 „Fascynujące rośliny – leczą, trują i atakują” – dr hab. Joanna Puła
1050-1120  „Właściwości sensoryczne ogrodu” – dr inż. Bożena Szewczyk-Taranek
Część warsztatowa:
1130- 1500 „Aranżacja uprawy pojemnikowej ziół” oraz „Rośliny przyprawowe – uruchom zmysły” – dr inż. Aneta Grabowska, dr inż. Elżbieta Jędrszczyk, Szklarnie Doświadczalne Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa  
1130- 1500 „Pokaz profesjonalnych narzędzi do hortiterapii” oraz „Ozdobne rośliny sensoryczne” – dr inż. Bożena Szewczyk-Taranek, Szklarnie Doświadczalne Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa
1130-1230 „Kosmetyki ziołowe” – dr inż. Anna Ambroszczyk, Laboratorium Katedry Roślin Warzywnych i Zielarskich (316, III piętro).
1300–1400 – „Kosmetyki ziołowe” – dr inż. Anna Ambroszczyk, Laboratorium Katedry Roślin Warzywnych i Zielarskich (316, III piętro)

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama