BRANŻE
ID:221913

STAŻ - Referent ds. zarządzania powierzchnia sprzedaży

Numer referencyjny: DZPS/01/2016

Opis firmy:

ALMA MARKET S.A. to notowana na giełdzie spółka posiadająca sieć delikatesów, oferujących między innymi produkty segmentu superpremium.

Opis stanowiska:

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w Krakowie, na stanowisko:
Referent ds. zarządzania powierzchnia sprzedaży

Kraków STAŻ
Nr ref.: DZPS/01/2016

Oczekujemy:

Wymagane kwalifikacje/umiejętności:
  • dobra znajomość programu excell
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • tworzenie planogramów ułożenia asortymentu na półkach
  • praca nad planami sklepów pod kątem rozmieszczenia poszczególnych kategorii asortymentowych
  • badanie konkurencji
  • analizy sprzedażowe zdolność analitycznego myślenia
  • współpraca z Działem Marketingu dotycząca planowania miejsc promocyjnych

Firma oferuje
  • Po okresie stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę /przewidziany 1 etat/