BRANŻE
ID:216735

Technik ds. utrzymania laboratorium (m/k)

Numer referencyjny: LAB/KRA/0415

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • realizowanie podstawowych zadań związanych z zarabianiem końcówek, lutowaniem, krosowaniem kabli,
  • odpowiedzialność za kompletność walizek narzędziowych,
  • dbanie o utrzymywanie porządku w "soldering room", laboratorium oraz pomieszczeniach magazynowych,
  • kompletowanie wyposażenia, uzupełnianie braków sprzętu,
  • transportowanie urządzeń i wyposażenia w laboratorium,
  • odbiór dostaw sprzętu do laboratorium,
  • udział w inwentaryzacji sprzętu,
  • wprowadzanie i zdejmowanie sprzętu z list stanów magazynowych,
  • inne zadania delegowane przez przełożonych według potrzeb laboratorium.

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie (preferowany tytuł elektronika/elektrotechnika),
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1 (wg klasyfikacji Rady Europy),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie przez agencję,
  • pracę na pełny etat (od poniedziałku do piątku),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na okres roku z możliwością kontynuacji.