BRANŻE
ID:239686

Technik utrzymania ruchu/Elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Fd1FHAAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Staniątki, Niepołomice, Kraków

Obowiązki:
  • zapewnienie sprawności i bezawaryjności działania prowadzonych maszyn i urządzeń,
  • bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym,
  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,
  • uczestnictwo w projektach technicznych,
  • podejmowanie odpowiednich, określonych procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,
  • wykonywanie korekt programowych w działających systemach sterowania dla optymalizacji procesów,
  • przeprowadzenie diagnostyki i analizy programów zainstalowanych maszyn i urządzeń,
  • planowanie i kontrola stanów zapasów części zamiennych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji w tym zakresie,
  • prowadzenie pozostałej dokumentacji zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi standardami oraz dostarczanie niezbędnych danych do raportów.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektryk/automatyk,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość programowania sterowników Siemens S7-300/400,
  • uprawnienia SEP G1 do 15 kV.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • lokalizacja miejsca pracy: Staniątki.

Obowiązki:zapewnienie sprawności i bezawaryjności działania prowadzonych maszyn i urządzeń,
bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym,
wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,
uczestnictwo w projektach technicznych,
podejmowanie odpowiednich, określonych procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,
wykonywanie korekt programowych w działających systemach sterowania dla optymalizacji procesów,
przeprowadzenie diagnostyki i analizy programów zainstalowanych maszyn i urządzeń,
planowanie i kontrola stanów zapasów części zamiennych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji w tym zakresie,
prowadzenie pozostałej dokumentacji zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi standardami oraz dostarczanie niezbędnych danych do raportów.

Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektryk/automatyk,
doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
znajomość pakietu MS Office,
umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
znajomość programowania sterowników Siemens S7-300/400,
uprawnienia SEP G1 do 15 kV.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet szkoleń wdrażających,
możliwość zdobycia doświadczenia,
lokalizacja miejsca pracy: Staniątki.