BRANŻE
ID:236070

Szkoła języków obcych zatrudni osobę do obsługi sekretaryjnej szkoły.

Firma: Szkoła Języków Obcych

Stanowisko: Sekretarka

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2017-09-28

Branża: Organizacja / Zarządzanie, Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:15 - 21
  • wtorek:15 - 21
  • środa:15 - 21
  • czwartek:15 - 21

Opis stanowiska:

Szkoła języków obcych, w samym centrum Krakowa zatrudni osobę do prowadzenia sekretariatu.

Praca na umowę zlecenie, z wynagrodzeniem podstawowym + systemem premiowym.

Wymagania konieczne:
1. dyspozycyjność od poniedziałku do czwartku w godzinach 14:30-21:30 - grafik do ustalenia indywidualnie.
2. Wymagana dyspozycyjność minimum 2 soboty w miesiącu w godzinach 8:30-13:00.
3. Konieczna znajomość MS Office (MS Word, MS Excell, Outlook) w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z pakietem biurowym.
4. Podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2 (pre-intermediate).

Dodatkowe atuty i umiejętność proszę zawrzeć w CV.