BRANŻE
ID:217459

Specjalista ds. wsparcia zakupów (Asystent kupca)

Firma: LPP SA

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2015-05-11

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż, Moda / Odzież

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. Dzięki sieci ponad 1500 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla 18 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności asystenckich, wspierających pracę Kupca Mody oraz zespołu w procesie przygotowania i realizacji zamówień produktu,
  • komunikacja z dostawcami produktu,
  • monitoring terminowości i jakości dostaw oraz wyjaśnianie pojawiających się nieścisłości,
  • dbanie o poprawność sporządzonej dokumentacji oraz jej prawidłowy obieg,
  • tworzenie, prowadzenie, uzupełnianie i nadzorowanie baz danych,
  • korzystanie z nowoczesnych systemów wspierających proces przygotowania produkcji oraz zarządzania towarem,
  • wykonywanie zadań operacyjnych związanych z procesem przygotowania produkcji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki zaocznej (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie),
  • bardzo dobra obsługa komputera (w szczególności program Excel),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysokie zdolności organizacyjne oraz bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zainteresowanię modą lub/i branżą odzieżową.

OFERUJEMY:

  • umowę na zastępstwo w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.