BRANŻE
ID:235731

Specjalista ds. Opisów Towarów – sklep internetowy

Opis firmy:

Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 300 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy młodych, ambitnych i zaangażowanych pracowników do Departamentu Marketingu na stanowisko:

Specjalista ds. Opisów Towarów – Budujesz.pl

Chcesz zobaczyć jak się pracuje w dynamicznie rozwijającym się sklepie internetowym?

Cenisz sobie elastyczny czas pracy, gdzie Twoje zarobki uzależnione są od Twojego wysiłku?

Jeśli tak - mamy idealne stanowisko dla Ciebie.

Poszukujemy osób szybko uczących się i ambitnych. Głównym zadaniem na stanowisku będzie redagowanie oraz wprowadzanie opisów do produktów dostępnych w ofercie sklepu budujesz.pl

Oczekujemy:

  • Świetnej obsługi komputera.
    Będziesz pracował w firmie technologicznej, odpisywał na maile i wiadomości, korzystał z narzędzi informatycznych oraz wprowadzał zmiany w strukturze katalogu. Z tego względu wymagamy bardzo dobrej znajomości obsługi komputera. Mysz i klawiatura to Twoi najlepsi przyjaciele, a magiczne skróty typu CTRL+F; CTRL+C itp. jesteś w stanie wyrecytować z pamięci o każdej porze dnia i nocy :).

  • Studiów zaocznych w toku.
    Stanowisko, na które możesz aplikować to inkubator talentów. Chcemy zatrudniać ludzi młodych, dla których może to być nawet pierwsza praca. Będziesz miał okazję poznać kulturę pracy w naszej organizacji, a po pewnym czasie będziesz mógł aplikować na inne stanowiska w firmie.

DODATKOWE ATUTY:

  • podstawowa znajomość HTML,
  • podstawowa znajomość j. angielskiego,
  • znajomość produktów z branży budowlanej.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa od poniedziałku do piątku,
  • elastyczny czas pracy. Nie musisz przychodzić na 8:00 i wychodzić o 16:00,
  • możliwość rozwoju i awansu do innych działów – szkolenia oraz rekrutacje wewnętrzne,
  • współpracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów,
  • dodatkowo karta sportowa.