BRANŻE
ID:225849

SPRZEDAWCA-KASJER (Grzegórzki Park)

Numer referencyjny: KAS/0607/WKK

Opis firmy:

ALMA MARKET S.A. to notowana na giełdzie spółka posiadająca sieć delikatesów, oferujących między innymi produkty segmentu superpremium.

Opis stanowiska:

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydatów do pracy w nowo otwartych Delikatesach ALMA w Węgrzcach k. Krakowa, na stanowiska:

Kasjer-Sprzedawca
Działy: Kasy

Nr ref.: KAS/0607/WKK
Miejsce pracy: Węgrzce k. Krakowa

Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości standardów obsługi klienta,
  • aktualnej książeczki SANEPID,
  • odpowiedzialności, rzetelności.
Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • system szkoleń,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Gwarantujemy umowę o pracę w dowolnym wymiarze etatu. Osobom uczącym się, zapewniamy dogodne godziny pracy.