BRANŻE
ID:232187

Przedstawiciel handlowy (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Numer referencyjny: EUR/KRK/0417

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • rozwój sprzedaży win z własnego importu,
  • pozyskiwanie klientów biznesowych z kanału HoReCa oraz monitorowanie standardów u pozyskanych klientów,
  • profesjonalne doradztwo dla klientów,
  • prowadzenie szkoleń w zakresie sprzedaży,
  • profesjonalna obsługa klienta i dbanie o pozytywne relacje z nim,
  • raportowanie z wykonywanych działań i bieżącej realizacji planów.

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą dla branży gastronomicznej, mile widziane w branży alkoholowej,
  • zamiennie do powyższego kilka lat doświadczenia na stanowisku sprzedawcy w sklepie z winami lub na stanowisku kelnera/barmana,
  • chęć podnoszenie kwalifikacji zawodowych i nabywania nowej wiedzy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy: samochód, tablet, telefon,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie,
  • miejsce pracy: Kraków,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.