BRANŻE
ID:210837

Pracownik działu reklamcji - Niecy/Pforzheim

Opis stanowiska:

Pracownik Działu Reklamacji

Niemcy/Pforzheim

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pracownik magazynu w branży odzieżowej na terenie Niemiec/Pforzheim

Zadania na stanowisku:

- przyjmowanie zwrotów towaru

- segregowanie i układanie odzieży

- przygotowywanie rzeczy do wysyłki

- pakowanie ubrań

Oczekujemy:

Wymagania na stanowisku:

•         gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 17.08.2014

•         znajomość języka mile widziana, ale nie jest wymagana

•         umiejętność pracy zespołowej,

•         zaangażowanie w wykonywaną pracę,

•         nastawienie na realizację powierzonych zadań,

•         dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

•         dyspozycyjność na okres minimum 5 miesięcy

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy:

 •        umowa o pracę z firmą niemiecką,

•         atrakcyjne wynagrodzenie  8,50 euro brutto/h plus premia,

•         możliwość rozwoju i awansu,

•         zorganizowany bezpłatny transport ,

•         zorganizowany nocleg (opłata 6,50 euro dziennie),

•         wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia