BRANŻE
ID:226026

Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta

Opis firmy:

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamiczny rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miasto: Kraków

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

Opis stanowiska:

- rozliczenie ze sprzedaży

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa klienta

- wystawienie faktur

Oczekujemy:

- dyspozycyjność

- rzetelność

- pełnoletność

Oferujemy:

- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne) - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

- stawka 10-10,50 brutto/h

- dla osób z potencjałem możliwość stałego zatrudnieni i rozwoju