BRANŻE
ID:236351

Pracownik Call Center z językiem niemieckim

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
  • obsługa wychodzących i przychodzących połączeń telefonicznych (obsługa klienta w języku niemieckim).

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie na poziomie co najmniej B2 (warunek konieczny),
  • mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta,
  • chęć do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, duże umiejętności interpersonalne,
  • mile widziani studenci ostatnich lat filologii germańskiej.

Oferujemy:
  • ciekawy projekt, który zapewni Ci rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w otwartym i międzynarodowym środowisku,
  • pakiet socjalny (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).