BRANŻE
ID:210978

Praca przy inwentaryzacji - Kraków

Opis stanowiska:

Zatrudnimy osoby do pracy przy inwentaryzacji w dniach 16,23,28,29.09 oraz 7,27,28,29,30.10.2014

Wymagania:

- dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych,

- podstawy obsługi komputera,

- pełnoletność.

Oferujemy:

- darmowe szkolenia,

- umowę zlecenie/o dzieło,

- pracę w miłej atmosferze,

- wynagrodzenie: 8,00 zł/h brutto,

- dodatkowo premiujemy inwentaryzacje wyjazdowe.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY:

o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie:

proszę kliknąć lub skopiować poniższy link

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego.

ISSP Sp. z o.o. nr rejestru agencji zatrudnienia 10629