BRANŻE
ID:218115

Praca

Firma: Premium Pro Sp.z.o.o

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2015-06-16

Branża: Sprzedaż, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2000 do 4000 PLN netto miesięcznie

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16

Opis firmy:

Zatrudnimy  handlowców do telefonicznej sprzedaży produktów naszej firmy. Zajmujemy się dystrybucją środków chemicznych.

Opis stanowiska:

Praca na miejscu i polega na telefonicznym pozyskiwaniu nowych kontrahentów.

Oczekujemy:

Bez doświadczenia!!! Wszystkiego was nauczymy i wyszkolimy !  Najważniejsza jest  życzliwość, wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów to poszukiwane przez nas cechy u kandydatek/tów. Luźna atmosfera pracy.

Oferujemy:

Gwarantujemy pracę w pełnym wymiarze w centrali w Warszawie oraz w naszym oddziale w Krakowie.Mile widziani studenci zaoczni i wieczorowi. W razie potrzeby ustalimy indywidualne  godziny pracy. Dobrą pensję i prowizję.