BRANŻE
ID:210911

Operator wózka widłowego Niemcy/ okolice Bayreuth

Opis firmy:

ISSP

Opis stanowiska:

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego wysokiego składowania w jednym z magazynów medycznych na  terenie Niemiec/ okolice Bayreuth

Wybranym kandydatom oferujemy:

                    wynagrodzenie  9,50 brutto/h

                    niemiecka umowa o pracę oraz ubezpieczenie

                    możliwość rozwoju i awansu,

                    zorganizowany bezpłatny transport ,

                    zorganizowany nocleg, koszt noclegu 6,50 euro dziennie ( kwota odejmowana od wypłaty)

                    rozmowy rekrutacyjne  we Wrocławiu

                    praca na dłuższy okres czasu

Wymagania na stanowisku:

                    gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 31.08.2014!!!!

                    doświadczenie na stanowisku operatora wózków widłowych wysokiego składowania

                    zaświadczenie o ukończeniu kursu na obsługę wózka widłowego

                    umiejętność pracy zespołowej,

                    zaangażowanie w wykonywaną pracę,

                    nastawienie na realizację powierzonych zadań,

                    dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

                    zaświadczenie o niekaralności