BRANŻE
ID:220099

Modelka techniczna MOHITO

Firma: LPP SA

Stanowisko: Model / Modelka

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2015-10-07

Branża: Inne, Media / Sztuka / Rozrywka, Moda / Odzież

Rodzaj: Praca dodatkowa

Opis firmy:

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. Dzięki sieci ponad 1500 salonów docieramy do milionów klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla 18 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Modelka techniczna Mohito

 Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Przymierzanie nowych modeli odzieży z kolekcji MOHITO.

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjności 2-3 razy w tygodniu po kilka godzin dziennie, w godzinach pracy (poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00).
  • Ściśle określonych wymiarów (1cm tolerancji):

- Wzrost 168-170cm
- Obwód klatki piersiowej 90cm
- Obwód uda 57-59cm
- Długość ręki 56cm
- Obwód talii 70cm
- Obwód bioder 95-97 cm
- Szerokość barków 36cm
- Obwód ręki - 30 cm
- Odwód szyi - 33 cm

OFERUJEMY:

  • Pracę na umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.

Spełnienie wyżej wymienionych rozmiarów jest warunkiem KONIECZNYM do podjęcia współpracy. Dopuszczalne są różnice max. 1 cm.