BRANŻE
ID:216512

Młodszy specjalista ds. alokacji

Firma: LPP SA

Stanowisko: Specjalista

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2015-03-26

Branża: Inne, Organizacja / Zarządzanie, Administracja biurowa, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Firma LPP S.A. jest liderem w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży w Polsce. Właściciel marek: Reserved, Cropp, Sinsay, House oraz Mohito.Zatrudniamy łącznie 15000 osób: w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Gdańsku, Krakowie, Centrum Logistycznym w Pruszczu Gdańskim oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie optymalnej ilości i struktury towaru w salonach sprzedaży w oparciu o prowadzone analizy,
  • wnioskowanie na podstawie danych liczbowych oraz sytuacji rzeczywistej,
  • podejmowanie decyzji o przesunięciach i zamówieniach,
  • współpraca z Kierownikami salonów oraz Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej obsługi programu MS Excel,
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ścisłe,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (rosyjski mile widziany),
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • umiejętności współpracy i nawiązywania pozytywnych relacji interpersonalnych,
  • doświadczenia w zakresie tworzenia raportów i dokonywania analiz,
  • doskonałej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • system motywacyjny uzależniony od wyników w pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość dokonywania zakupów w salonach LPP na preferencyjnych warunkach.