BRANŻE
ID:234042

Młodszy Specjalista ds. Planowania Sprzedaży

MŁODSZY SPECJALISTA
DS. PLANOWANIA SPRZEDAŻY

MIEJSCE PRACY:

Kraków

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie raportów sprzedaży i zapasu kategorii centralnych i lokalnych dla 4 krajów: Polska, Czechy, Słowacja i Węgry
  • Odpowiedzialność za proces zamawiania towarów (ścieżka od tworzenia zamówień systemowych, poprzez potwierdzanie z dostawcami, do momentu załadunku towaru na sklepy)
  • Prognozowanie sprzedaży i zapasu oraz analiza wyników finansowych
  • Udział w budowaniu planogramów oraz zmiany w gamie produktów danej kategorii centralnej i lokalnej
  • Przygotowywanie planów wyprzedażowych
WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel  warunek konieczny
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do działania, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, obowiązkowość, dobra organizacja czasu pracy
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres: kariera@pl.tesco-europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie www.tesco.pl/kariera

Kraków

    Przygotowywanie raportów sprzedaży i zapasu kategorii centralnych i lokalnych dla 4 krajów: Polska, Czechy, Słowacja i Węgry
    Odpowiedzialność za proces zamawiania towarów (ścieżka od tworzenia zamówień systemowych, poprzez potwierdzanie z dostawcami, do momentu załadunku towaru na sklepy)
    Prognozowanie sprzedaży i zapasu oraz analiza wyników finansowych
    Udział w budowaniu planogramów oraz zmiany w gamie produktów danej kategorii centralnej i lokalnej
    Przygotowywanie planów wyprzedażowych

WYMAGANIA:

    Bardzo dobra znajomość programu MS Excel  warunek konieczny
    Zdolności analityczne
    Dobra znajomość języka angielskiego
    Gotowość do działania, umiejętność pracy w zespole
    Dokładność, obowiązkowość, dobra organizacja czasu pracy