BRANŻE
ID:234040

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

MŁODSZY SPECJALISTA
DS. LOGISTYKI

MIEJSCE PRACY:

Kraków

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa systemu zamówień dla sklepów pod kątem poprawności zamówień
  • Monitorowanie zapasu pod kątem sprzedaży
  • Weryfikacja i korekta ustawień systemu
  • Prognozowanie sprzedaży i zapasu
  • Analiza raportów zapasowych i sprzedażowych
  • Przygotowywanie danych nt. ustawień systemowych w okresach świąt, eventów
  • Współpraca ze sklepami i kupcami oraz wyjaśnianie niezgodności
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu Office, w tym bardzo dobra znajomość EXCEL, mile widziane: ACCESS, SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego oraz procesowego myślenia
  • Umiejętność szybkiego i dokładnego przetwarzania dużych ilości informacji
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy oraz skutecznego działania

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres: kariera@pl.tesco-europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie www.tesco.pl/kariera

Kraków

    Obsługa systemu zamówień dla sklepów pod kątem poprawności zamówień
    Monitorowanie zapasu pod kątem sprzedaży
    Weryfikacja i korekta ustawień systemu
    Prognozowanie sprzedaży i zapasu
    Analiza raportów zapasowych i sprzedażowych
    Przygotowywanie danych nt. ustawień systemowych w okresach świąt, eventów
    Współpraca ze sklepami i kupcami oraz wyjaśnianie niezgodności

WYMAGANIA:

    Wykształcenie min. średnie
    Znajomość pakietu Office, w tym bardzo dobra znajomość EXCEL, mile widziane: ACCESS, SQL
    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    Umiejętność analitycznego oraz procesowego myślenia
    Umiejętność szybkiego i dokładnego przetwarzania dużych ilości informacji
    Umiejętność planowania, organizacji pracy oraz skutecznego działania

    Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
    Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami