BRANŻE
ID:237631

Młodszy specjalista ds należności (m/k) z językiem czeskim

Numer referencyjny: a0t5800000FaGz6AAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2017-12-21

Branża: Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • przeprowadzanie transakcji na kontach klientów,
  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie danych finansowych i księgowych,
  • obsługa procesów R2R,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • odpowiadanie na zapytania e-mailowe oraz telefoniczne,
  • współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka czeskiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność oraz dokładność.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • duże możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów,
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • integracje i inicjatywy pracownicze,
  • przyjacielską atmosferę pracy.

Obowiązki:przeprowadzanie transakcji na kontach klientów,
prawidłowe i terminowe przetwarzanie danych finansowych i księgowych,
obsługa procesów R2R,
zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
odpowiadanie na zapytania e-mailowe oraz telefoniczne,
współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:biegła znajomość języka czeskiego,
dobra znajomość języka angielskiego,
zdolności analityczne,
zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność oraz dokładność.

Oferujemy:pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
duże możliwości rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów,
jasno określoną ścieżkę kariery,
integracje i inicjatywy pracownicze,
przyjacielską atmosferę pracy.