BRANŻE
ID:238926

Młodszy specjalista ds. alokacji

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 25 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 25 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

 Miejsce pracy:Kraków

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:
  • Tworzenie raportów, analiz
  • Tworzenie zleceń do wysyłki towarów z magazynu oraz zlecanie przesunięć towaru między salonami
  • Analiza i interpretacja danych liczbowych
  • Współpraca z koordynatorami sprzedaży
SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Potrafi obsługiwać program MS Excel na poziomie podstawowym
  • Komunikuje się w języku angielskim
  • Posiada umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Jest nastawiona na współpracę oraz posiada umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • Ma zamiłowanie do tworzenia raportów i dokonywania analiz
  • Posiada doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Ciekawą i dającą satysfakcję pracę
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do wszystkich sklepów w sieci LPP)

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

 Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zapewnienie optymalnej ilości i struktury towaru w salonach sprzedaży w oparciu o prowadzone analizy,
  • wnioskowanie na podstawie danych liczbowych oraz sytuacji rzeczywistej,
  • podejmowanie decyzji o przesunięciach i zamówieniach,
  • współpraca z Kierownikami salonów oraz Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra obsługa programu MS Excel,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe,
  • biegła znajomość języka rosyjskiego (angielski mile widziany),
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • umiejętność współpracy i nawiązywania pozytywnych relacji interpersonalnych,
  • doświadczenie w zakresie tworzenia raportów i dokonywania analiz,
  • doskonała organizacja pracy własnej.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość do