BRANŻE
ID:234043

Młodszy Specjalista ds. Analiz Finansowych

MŁODSZY SPECJALISTA
DS. ANALIZ FINANSOWYCH

MIEJSCE PRACY:

Kraków

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych
  • Udział w procesach budżetowania i prognozowania
  • Przedstawianie rekomendacji i wniosków na podstawie przygotowywanych analiz
  • Pozyskiwanie danych z istniejących systemów raportowania Tesco
  • Zarządzanie istniejącymi bazami danych działu, ich weryfikacja i konsolidacja na poziomie międzynarodowym
  • Usprawnianie systemu raportowania poprzez jego optymalizację i automatyzację
WYMAGANIA:

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych finansowych
  • Silna motywacja do dostarczania wyników i podejmowania nowych wyzwań
  • Zapał, przedsiębiorczość, przejawianie inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań
  • Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres: kariera@pl.tesco-europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie www.tesco.pl/kariera

Kraków

    Przygotowywanie analiz i raportów finansowych
    Udział w procesach budżetowania i prognozowania
    Przedstawianie rekomendacji i wniosków na podstawie przygotowywanych analiz
    Pozyskiwanie danych z istniejących systemów raportowania Tesco
    Zarządzanie istniejącymi bazami danych działu, ich weryfikacja i konsolidacja na poziomie międzynarodowym
    Usprawnianie systemu raportowania poprzez jego optymalizację i automatyzację

WYMAGANIA:

    Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    Zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych finansowych
    Silna motywacja do dostarczania wyników i podejmowania nowych wyzwań
    Zapał, przedsiębiorczość, przejawianie inicjatywy w szukaniu nowych rozwiązań
    Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność i dokładność w działaniu
    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole