Rodzaj pracy

↓ więcej opcji ↓
BRANŻE
↑ mniej opcji ↑
ID:234046

Młodszy Księgowy

MŁODSZY KSIĘGOWY

MIEJSCE PRACY:

Kraków

TWOJE ZADANIA:

  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Administrowanie płatnościami
  • Współpraca z innymi działami na poziomie międzynarodowym
  • Udział w procesach zamknięcia okresu rozliczeniowego
  • Przygotowywanie ad hoc oraz  cyklicznych raportów i analiz
WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu Oracle
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres: kariera@pl.tesco-europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert pracy na stronie www.tesco.pl/kariera

Kraków

    Księgowanie wyciągów bankowych
    Administrowanie płatnościami
    Współpraca z innymi działami na poziomie międzynarodowym
    Udział w procesach zamknięcia okresu rozliczeniowego
    Przygotowywanie ad hoc oraz  cyklicznych raportów i analiz

WYMAGANIA:

    Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    Znajomość pakietu MS Office
    Mile widziana znajomość systemu Oracle
    Mile widziane doświadczenie w księgowości
    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole