BRANŻE
ID:215729

MŁODSZY KONSULTANT

Opis firmy:

Firma GRC Advisory jest dynamicznie rozwijającym się zespołem ekspertów oferujących profesjonalne usługi w zakresie doradztwa i audytu w obszarze GRC (z ang. Governance, Risk and Compliance). Dostarczamy produkty i usługi, które pozwalają na efektywne kosztowo transformacje procesów i kontroli przedsiębiorstw oraz pełniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów i rozwiązań. Nasze doświadczenie, zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych oraz pełne zaangażowanie w realizację projektów pozwala na dostarczenie wysokiej jakości usług na poziomie najlepszych światowych standardów.

Opis stanowiska:

Zakres zadań na stanowisku Młodszy Konsultant

  • Mapowanie i analiza procesów biznesowych / IT przedsiębiorstw
  • Praca przy projektowaniu i optymalizacji procesów biznesowych / IT
  • Udział w spotkaniach biznesowych u klientów
  • Realizacja zadań projektowych / wsparcie PMO projektów
  • Udział we wdrożeniach procesów i implementacji wiodących rozwiązań klasy GRC (SAP GRC, RSA Archer eGRC, MetricStream GRC, S&C Expert)

Oczekujemy:

Wymagania dla kandydatów:

  • Absolwent lub student ostatniego roku (wymagana dostępność do pracy na pełny etat)
  • Kierunek studiów: niekoniecznie istotny, jeśli:
    • posiadasz dobre umiejętności analityczne i otwartość na wiedzę w nowych obszarach oraz
    • zainteresowanie technologiami IT wspierającymi procesy biznesowe
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość tematyki procesów biznesowych / IT w firmach
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe, odbyte staże lub praktyki studenckie
  • Styczność / doświadczenie w pracy z systemami ERP / SAP

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w projektach dla największych polskich przedsiębiorstw, jak również międzynarodowych korporacji
  • Dedykowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne / certyfikacje
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Samodzielność działania