BRANŻE
ID:221840

Kraków - modele/modelki do pracy przy ciekawym projekcie (22 zł/h)

Opis firmy:

Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji złożonych projektów sprzedażowych, obsłudze logistycznej materiałów marketingowych oraz sektora e-commerce, budowie i zarządzaniu strukturami handlowymi, merchandisingu oraz promocji.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.cursor.pl

Opis stanowiska:

FIRMA CURSOR S.A.

Poszukuje osoby na stanowisko hostessy/hostmena w ramach atrakcyjnego projektu realizowanego dla wiodącego koncernu tytoniowego

Oczekujemy:

Jeżeli zastanawiasz się czy pasujesz do tej roli, sprawdź czy poniższe zdania są właśnie o Tobie:
  • masz wybitne umiejętności komunikacyjne,
  • satysfakcjonuje Cię zarówno praca samodzielna jak i w zespole,
  • nie ma w Twoim słowniku pojęcia „niemożliwe”,
  • rozumiesz, że osiągnięcie celu jest najważniejsze,
  • masz głowę pełną pomysłów,
  • nie tolerujesz stagnacji,
  • chłoniesz jak gąbka wiedzę i doświadczenie,
  • doceniasz fantastyczną atmosferę pracy.

Oferujemy:

Czekamy na zgłoszenia od ambitnych studentów w wieku 19-24 lata, którzy chcą się rozwijać w młodym, dynamicznym zespole.
Ponadto oferujemy wysokie wynagrodzenie - 22 zł netto/godz. oraz atrakcyjny system motywacyjny dla najlepszych.