BRANŻE
ID:211694

Konsultant Klienta biznesowego

Numer referencyjny: 114/27/03/2014/KT

Opis firmy:

Pracuj tylko z najlepszymi | wysokie prowizje
Razem Tworzymy Przyszłość tej Firmy. Dzięki zaangażowaniu młodego personelu i osiąganym wynikom jesteśmy na I miejscu W Polsce!!!

W związku z dynamicznym rozwojem PROJEKTÓW BIZNESOWYCH
obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KONSULTANTA KLIENTA BIZNESOWEGO
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę Klientów Biznesowych Orange ( profesjonalną przestawienie usług Orange, dostosowanie oferty do potrzeb klienta, aktywna sprzedaż za usługi).

OFERUJEMY:
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • satysfakcjonujące, wysokie wynagrodzenie (stała podstawa + prowizja)pracę dla kandydatów bez doświadczenia
  • udział w szkoleniach i coachingach
  • stałe godziny pracy (9:00 - 16:00)
OCZEKUJEMY:
  • dyspozycyjności
  • telefonicznego kontaktu z klientem
  • dobrej dykcji, samodyscypliny oraz pozytywnego myślenia
  • budowania i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • ambicji i mocnego nastawienia na realizację celu---