BRANŻE
ID:218625

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA

Opis firmy:

SPEED SCHOOL OF ENGLISH. Firma działająca od 1997 roku na polskim rynku edukacyjnym.

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA.

Miejsce pracy: KRAKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za profesjonalną obsługę klientów, współpracę z międzynarodową kadrą nauczycielską oraz koordynowanie pracy biurowej.

Oczekujemy:

Wymagania:
  • biegła znajomość obsługi komputera: Pakiet MS Office
  • język angielski – na poziomie bardzo dobrym – (praca w międzynarodowym zespole)
  • wykształcenie min. pomaturalne lub studentka
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Pożądane cechy:
  • doskonała umiejętność organizacji czasu i pracy, operatywność
  • analityczny sposób myślenia
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • kreatywność

Oferujemy:

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pracę w młodym, międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i nauki języków
  •  praca w niepełnym wymiarze godzin