BRANŻE
ID:211276

Handlowiec / Opiekun Klienta

Firma: WiMAX Networks Sp. z o.o

Stanowisko: Handlowiec

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2014-08-28

Branża: Informatyka / Internet, Sprzedaż, Telekomunikacja, Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Nasz klient, firma WiMAX Networks Sp. z o.o dostarcza technologie IT w ramach projektów współfinansowanych przez UE. Nowe technologie obejmują obszary szerokopasmowego dostępu do Internetu, sieci dostępowych, usługi transmisji danych, głosu i video.

Opis stanowiska:

Podstawowe obowiązki zatrudnionej osoby:

  • sprzedaż rozwiązań sieci bezprzewodowe
  • promocja i aktywna reklama mobilna
  • pozyskiwanie klientów i kluczowych Partnerów handlowych
  • analiza rynku, wyszukiwanie informacji

Oczekujemy:

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy
  • obsługa MS Excel / Google Docs w podstawowym zakresie
  • umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
  • własny samochód (mile widziane)
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie w branży IT (nie wymagane)

Oferujemy:

  • stałe miesięczne wynagrodzenie
  • miesięczną premię za uzyskane wyniki sprzedażowe
  • pełną refundację kosztów paliwa
  • szkolenia techniczne, produktowe, „miękkie” (komunikacja, negocjacje, budowanie relacji)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość stałej umowy o pracę