BRANŻE
ID:212407

Finance & Accounting Process Analyst Czech Speaker (m/f)

Numer referencyjny: CZ/WAW/1014

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta,
  • prawidłowe oraz terminowe rozwiązywanie problemów oraz zapytań klientów,
  • kontrola danych związanych z finansami,
  • przetwarzane oraz przechowywanie dokumentacji.

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobre umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dbałość o szczegóły i doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość innego języka obcego oraz doświadczenie w obsłudze klienta będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy w dynamicznej, rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym pakietem benefitów,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych,
  • doskonałą atmosferę pracy.