BRANŻE
ID:216478

Doradca Klienta w Salonie Sprzedaży UPC

Miejsce pracy: Kraków

Jako Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za:
  • bezpośrednią obsługę klientów w Salonie Sprzedaży w zakresie doradztwa i sprzedaży produktów i usług UPC
  • prowadzenie akcji promujących Salon Sprzedaży w terenie
  • realizację wyznaczonych celów
  • kształtowanie pozytywnego wizerunek organizacji i zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania:
  • doświadczenie w kontakcie z klientem, mile widziane w sprzedaży bądź obsłudze klienta
  • umiejętność budowania relacji z klientami oraz dbałość o ich satysfakcję
  • orientacja na wynik, zaangażowanie oraz wytrwałość w realizacji celów
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)
  • mile widziana znajomość produktów i usług telekomunikacyjnych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem cyfrowych usług kablowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągnięć
  • zatrudnienie na umowę zlecenie, z docelowo preferowaną umową agencyjną (działalność gospodarcza
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach
  • stałe wsparcie managera oraz przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą związaniu się z nami na dłużej
  • rozpoznawalną i cenioną markę naszych usług
  • prace z Klientami, którzy cenią i polecają nasze usługi
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.upc.pl/kariera

Nie czekaj! Złóż ofertę za pomocą przycisku

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www.upc.pl/kariera

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.0*.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.)

W związku z planowanym otwarciem nowych Salonów Sprzedaży poszukujemy osób do naszych zespołów.

Zadania:
  • pośredniczenie w zawieraniu umów abonenckich
  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie utrzymania
  • oraz płatności zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • przekazywanie niezbędnych materiałów informacyjnych i marketingowych Klientom odwiedzającym Salon oraz prowadzenie akcji promujących Salon w terenie
  • realizacja wyznaczonych celów
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • zorientowanie na realizację celów, zaangażowanie oraz wytrwałość

Oferujemy:
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do profesjonalnego prowadzenia Salonu
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa oraz prowizja uzależniona od wyników sprzedaży
  • współpracę na podstawie umowy agencyjnej (działalność gospodarcza)
  • specjalistyczny system szkoleń zarówno produktowych jak i umiejętności sprzedażowych