BRANŻE
ID:211263

Doradca Klienta NC+

Numer referencyjny: 16/10/02/2014/DK

Dla naszego partnera platformy nc+ poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • kontakt telefoniczny z Klientem lojalnościowym prestiżowej platformy cyfrowej
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami.
Wymagania:
  • dyspozycyjność minimum 35h tygodniowo w przedziale 8-21 (możliwość dopełnienia do pełnego etatu)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność
  • kreatywność
  • pogodne usposobienie i poczucie humoru
  • ambitne podejście do wykonywanych obowiązków służbowych
  • znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzenia – nawet 20 zł/h na start bez względu na staż i doświadczenie
  • szkolenia wstępne oraz podnoszące kwalifikacje, w ramach godzin pracy
  • elastyczny grafik, który pozwoli Ci pogodzić pracę z pozostałymi zobowiązaniami
  • możliwość pracy również w weekendy
  • rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość awansu w strukturach firmy.

W tytule wiadomości proszę wpisać:  16/10/02/2014/DK

Do CV proszę dołączyć wymaganą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Dla naszego partnera platformy nc+ poszukujemy osób na stanowisko:Doradca KlientaMiejsce pracy: Kraków Numer referencyjny: 16/10/02/2014/DK

Opis stanowiska: •  kontakt telefoniczny z Klientem lojalnościowym prestiżowej platformy cyfrowej•  budowanie pozytywnych relacji z Klientami.Wymagania: •  dyspozycyjność minimum 35h tygodniowo w przedziale 8-21 (możliwość dopełnienia do pełnego etatu) •  łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność•  kreatywność•  pogodne usposobienie i poczucie humoru•  ambitne podejście do wykonywanych obowiązków służbowych•  znajomość obsługi komputera.Oferujemy: •  atrakcyjny system wynagrodzenia – nawet 20 zł/h na start bez względu na staż i doświadczenie•  szkolenia wstępne oraz podnoszące kwalifikacje, w ramach godzin pracy•  elastyczny grafik, który pozwoli Ci pogodzić pracę z pozostałymi zobowiązaniami•  możliwość pracy również w weekendy•  rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynk