BRANŻE
ID:226297

Doradca klienta - wykładanie towaru - Kraków

Opis firmy:

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca klienta-wykładanie towaru

Miasto: Kraków

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

Opis stanowiska:

- Praca na dziale farby  i oświetlenie na hali sprzedaży marketu budowlanego

- Obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o porządek na dziale

Oczekujemy:

-Pełnoletniość

- Rzetelność

- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Umowa zlecenie dla, osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne

- stawka 10-10,50 brutto/h

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju.