BRANŻE
ID:232867

Czynności pomocnicze na produkcji

Firma: SANPRO CONSULTING BPO Sp. z o. o. S.K.

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2017-05-16

Branża: Inne, Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO CONSULTING BPO Sp. z o. o. S.K. dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się drukarni, poszukuje osób do:

Czynności pomocniczych na produkcji
Pakowania t-shirtów

Miejsce zlecenia:
KRAKÓW - Borek Fałęcki - okolice C.H. Zakopianka lub Skawina

Opis stanowiska:

Jeśli JESTEŚ:
komunikatywny, otwarty na nowe wyzwania, pozytywnie nastawiony i szybko się uczysz,
to idealnie pasujesz do naszego zespołu!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę do Klienta,
  • Wykonywanie czynności w dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie.
  • Czynności do wykonania:
  • Pakowanie gotowych materiałów reklamowych,
  • Weryfikacja jakości produktów,
  • Obsługa urządzeń/maszyn,
  • Wypakowywanie i przygotowywanie towaru do druku/haftu/ tampodruku
  • Dbałość o wyposażenie i stanowisko wykonywania usług
Wymagania:
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
  • czynności wykonywane na 3 zmiany 6-14,14-22,22-6,
  • umiejętność rozróżniania kolorów,
  • dokładność i spostrzegawczość,
  • komunikatywność.