BRANŻE
ID:208346

Customer Service (niemiecki) (m/k)

Numer referencyjny: GER/KAT/0414

Opis firmy:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Opis stanowiska:

  • obsługa telefonów i maili przychodzących od klientów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,
  • prowadzenie ewidencji zapytań klientów,
  • analiza i bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów,
  • raportowanie.

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym lub biegłym,
  • znajomość obsługi komputera, Windows XP, MS Office (znajomość Windows 7 będzie atutem),
  • doskonałe zdolności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale obsługi klienta).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet szkoleniowy, opieka medyczna, ubezpieczenie i in.),
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze.