BRANŻE
ID:210369

Asystent projektanta

Firma: LPP SA

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Kraków

Data publikacji: 2014-07-24

Branża: Inne, Produkcja / Przemysł, Media / Sztuka / Rozrywka, Moda / Odzież

Opis firmy:

Firma LPP S.A. jest liderem w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży w Polsce. Właściciel marek: Reserved, Cropp, Sinsay, House oraz Mohito. Zatrudniamy łącznie 15000 osób: w siedzibie głównej firmy mieszczącej się w Gdańsku, Krakowie, Centrum Logistycznym w Pruszczu Gdańskim oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu poszczególnych modeli kolekcji.
  • Monitoring jakości wykonania zaprojektowanej przez projektanta odzieży.
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej odzieży w programie Corel Draw.
  • Ewidencjonowanie projektów w systemie.
  • Wsparcie działu w bieżących pracach.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Aktywnego zainteresowania oraz orientacji w bieżących trendach mody.
  • Wykształcenia kierunkowego.
  • Praktycznej znajomości obsługi programu CorelDraw oraz pakietu Office.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Kreatywności i poczucia estetyki.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym.