Zmień miasto
Ogłoszenia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Ogłoszenie

PRACA LICENCJACKA/MAGISTERSKA/ZALICZENIOWA NA ZAMÓWIENIE!
2017-11-13 12:58:16

Ogłoszenie
Co piszesz?
Praca licencjacka, magisterka, doktorska, inżynierska, dyplomowa, zaliczeniowa. Napiszę całość lub dowolne fragmenty. W grę wchodzi też poprawa.

Z jakiej dziedziny?
Do tej pory napisałam prace m.in. z takich dziedzin, jak: ekonomia i pokrewne, zarządzanie, finanse, pedagogika, prawo, stosunki międzynarodowe, psychologia, socjologia, kosmetologia i pokrewne, turystyka i pokrewne. Inne dziedziny - do ustalenia.

Jaki termin?
Może być nawet do kilku dni, lecz pamiętaj, że im wcześniej zamówisz, tym mniej zapłacisz.

Jaka cena?
Im większa objętościowo praca, tym niższa cena. Zależy ona także od terminu, jaki sobie życzysz. Ogólnie nie jest najniższa na rynku (raczej średnia), ale to do mnie trafiają prace, które trzeba poprawić lub napisać od nowa, bo klient - chcąc zaoszczędzić - zgłosił się wpierw do kogoś, kto oferował niższą cenę.

Jaka jakość? Co z antyplagiatem?
Jakość zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Poprawki są bezpłatne i wykonywane do skutku, aż zadowolą nawet najbardziej wymagającego promotora. Jeśli obawiasz się o plagiat, to jest możliwość dołączenia raportu antyplagiatowego do każego rozdziału. Przede wszystkim pamiętaj, że liczę na dobrą i owocną współpracę, że później mnie też polecisz swoim znajomym, dlatego masz gwarancję, że w napisanie pracy włożę całe serce i nie ma mowy o plagiacie!

Jak z rozliczeniem?
Może być na raty, za rozdziały lub podrozdziały. Pełna dowolność.

Oferujesz jakieś rabaty?
Tak, możliwe są duże obniżki cenowe za wczesne zamówienie pracy albo za polecenie mnie innej osobie, albo też za odbiór pracy od razu w całości (nie na raty).

Kim Ty w ogóle jesteś?
Doktorantem o profilu ekonomicznym (zarządzanie, finanse, itp.), odbyłam też studium pedagogiczne. Z zawodu jestem nauczycielem. W dorobku napisane ponad 250 prac z różnych dziedzin. Bardzo duże doświadczenie. Będziesz w dobrych rękach!

Kontakt
Telefon: +48 888811988
Email: iwona.lipniak@wp.pl

Typ ogłoszenia: Inne, Kategoria ogłoszenia: Inne.

Wróć listy ogłoszeń

Zobacz również
Wypromuj ogłoszenie
 
BLOK PROMOWANY
Marzysz o domowym SPA przed świętami?Wygraj kosmetyki Ziaja Cupuaçu do keratynowej odbudowy naskórka.
FB dlaMaturzysty.pl reklama