Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jeremi i Artur Sikorscy - Odetchnij Tour

Kiedy2017-11-19 godzina 20:00
GdzieKwadrat
ul. Skarżyńskiego 1
Kraków
Jeremi i Artur Sikorscy - Odetchnij Tour

Jeremi i Artur Sikorscy wracają na trasę Odetchnij Tour - przed nami trzecia odsłona koncertów popularnych wokalistów! Minione pół roku upłynęło wokalistom pod znakiem licznych koncertów. Dlatego bracia Sikorscy nie zwalniają tempa i już 7 października wracają na trasę koncertową. Trzecia odsłona Odetchnij Tour obejmie 6 miast: Poznań, Zieloną Górę, Bydgoszcz, Katowice, Koszalin oraz Kraków a fani mogą liczyć, nie tylko na dopracowane show, ale również na Meet&Greet ze swoimi idolami.

Niezapomniany koncert - zapewniony! Jeremi i Artur to wschodzące gwiazdy polskiej sceny pop i obecnie także gwiazdy projektu Young Stars, którzy przygodę z muzyką zaczęli od kanału w serwisie YouTube na którym publikowali covery znanych przebojów.

Ich kariera nabrała prawdziwego rozpędu w 2014 roku kiedy zauważeni przez wytwórnię MyMusic, wkroczyli z impetem w świat muzyki i zdobyli serca tysięcy fanów i fanek dzięki pierwszemu singlowi "Bez Niej Nie Byłoby Nas", który do dziś wyświetlony został ponad 4 miliony razy na YouTube! W 2015 roku pojawia się drugi singiel Sikorskich zatytułowany "Chodź" i wkrótce debiutancki krążek "Otwórz Się Na Świat".

Już rok później na półkach sklepowych pojawia się kolejny album "Odetchnij", który młodzi artyści promować będą podczas nadchodzącej trasy koncertowej w Polsce. Ich najnowsza płyta to zbiór piosenek napisanych przez nich samych i nagrywanych ze specjalnymi gośćmi!

 ip

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2017-11-23Hip-Hop Night: Małach & Rufuz + ZBUKU + dj's: ShoodeeKwadrat
2017-11-24Bracia Figo FagotKlub Studio, ul. Budryka 4
2017-11-24Furia + Thaw, Sacrilegium + LichoKwadrat
2017-11-25Łąki Łan, Brodacze live actTeatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25
2017-11-25Happysad/Terrific SundayKwadrat
2017-11-26Yung Lean & Sad Boys Kwadrat
2017-11-29Sunrise AvenueKwadrat
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama