Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BEMY + support

Kiedy2017-12-01 godzina 20:00
Za ileCeny biletów: - 25zł - w przedsprzedaży - 30zł - od 24 listopada
GdzieZaścianek, Rostafińskiego 4
Kraków

BEMY


Bardzo miło nam ogłosic nasza jesienna mini trase koncertowa. Cały czas pracujemy nad nowym materiałem i nie mozemy sie doczekac, zeby sie nim z Wami podzielic.

Dla nas ten rok to czas ogromnych zmian, decyzji i nowych projektow, wiec niech ta trasa bedzie okazja do spotkania i swietowania tego co nadchodzi.

Wasz feedback jest dla nas najwazniejszy dlatego nowe kawałki zadebiutuja na koncertach.

BIOGRAFIA:

Zespoł BEMY załozyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili sie i wychowali we Francji, ale poprzez rodzicow pochodzenie maja polskie. Od najmłodszych lat interesowali sie muzyka, nieustajaco grajac w swoim rodzinnym domu w Bordeaux. Po ukonczeniu szkoły sredniej postanowili kontynuowac edukacje muzyczna poza Francja.

Opuscili dom rodzinny i wyjechali do Anglii. Upor i wytrwałosc pozwoliła im na studia muzyczne w prestizowej szkole Academy of Contemporary Music.

W czerwcu 2013 wrocili do Polski i wzieli udział w programie Must Be The Music. Dostali sie do finału i zajeli drugie miejsce.

W maju 2014 awansowali do połfinałow eliminacji Przystanku Woodstock, Festiwalu w Jarocinie oraz zagrali na pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds.

Zdobyli rowniez nagrode Jury festiwalu Top Trendy 2014, nagrode głowna na festiwalu muzycznym w Jarocinie, a na poczatku sierpnia zagrali na duzej scenie festiwalu Woodstock (wygrali eliminacje zespołow konkursowych).

Wiosna 2015 podpisali kontrakt z wytwornia Universal Music Polska, gdzie wydali swoja debiutancka płyte “Grizzlin” wyprodukowana przez Bogdana Kondrackiego, a nagrana juz w pełnym 4 osobowym składzie. Płyta została dobrze przyjeta zarowno przez fanow jak i krytykow, co zaowocowało nominacja do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Album został tez zauwazony za granica a w jej promocje właczyli sie nawet Ed Sheeran czy LP.

Obecnie, zespoł BEMY to nie tylko Mattia i Elie, ale rowniez gitarzysta Wojtek Trusewicz i Konrad Załeski grajacy na gitarze basowej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kup bilet na to wydarzenie »
Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2017-11-23Hip-Hop Night: Małach & Rufuz + ZBUKU + dj's: ShoodeeKwadrat
2017-11-24Bracia Figo FagotKlub Studio, ul. Budryka 4
2017-11-24Furia + Thaw, Sacrilegium + LichoKwadrat
2017-11-25Łąki Łan, Brodacze live actTeatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25
2017-11-25Happysad/Terrific SundayKwadrat
2017-11-26Yung Lean & Sad Boys Kwadrat
2017-11-29Sunrise AvenueKwadrat
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama