2024-03-12 | Avatar | | brak |
2024-02-17 | Therion Leviathan Tour | 19:00 | |
2023-11-25 | MANDO DIAO | | |
2023-11-13 | Brass Against | | |
2023-09-27 | Combichrist | | |
2023-08-08 | Archspire, Fit For An Autopsy, Ingested | | |
2023-08-03 | Agnostic Front | | |
2023-07-14 | Airbourne zagra w Krakowie | | |
2023-06-25 | KEVIN MORBY | | |
2023-05-13 | Royal Republic zagrali w Krakowie | | |
2023-04-15 | God Is An Astronaut wystąpi w Krakowie | | |
2023-04-02 | Ira 35-lecie: Kraków | | |
2023-03-22 | The Subways wystąpią w Krakowie | | |
2023-03-16 | Zdechły Osa zagra w Krakowie | | |
2023-02-15 | VILLE VALO zagrał w Krakowie | | |
2022-12-02 | KAMP! w Krakowie | | |
2022-11-05 | Fisz Emade Tworzywo | 20:00 | |
2022-10-31 | Lucky Chops | | |
2022-10-29 | Hunter w Krakowie | 18:00 | |
2022-10-06 | Poets of the Fall | | |
2022-10-04 | WELSHLY ARMS | | |
2022-10-01 | Eivor w Krakowie | | |
2022-09-30 | Bracia Figo Fagot | 18:30 | |
2022-07-19 | Flogging Molly | | |
2022-07-18 | Anti-Flag | | |
2022-06-29 | STEEL PANTHER | | |
2022-06-23 | Highly Suspect | | |
2022-05-12 | Batushka - Diabolical - Inferno - Redemptor - Hore | | |
2022-04-24 | Free Ukraine: DAGADANA, Troye Zillia | | |
2022-04-09 | Gibbs 2022 | | |
2022-04-04 | Avi Kaplan zagrał w Krakowie | | |
2022-03-29 | THE PICTUREBOOKS | | |
2022-03-24 | Niklas Paschburg z gościem specjalnym Dobrawą Czocher w Krakowie | | |
2022-02-13 | Duncan Laurence | | |
2022-02-07 | Fink | | |
2022-02-04 | Oliwka Brazil - BIG MOMMY TOUR | | |
2022-01-24 | ESKIMO CALLBOY | 18:00 | |
2021-12-12 | ARCHGOAT + WHOREDOM RIFE + THEOTOXIN | 18:30 | |
2021-11-21 | Borknagar | | |
2021-11-20 | KSU, SEDES, TOWOT | 18:00 | |
2021-11-10 | Royal Republic | | |
2021-11-02 | LION'S LAW | 19:00 | |
2021-10-30 | Faun | | |
2021-10-20 | Wolves In The Throne Room | 18:00 | |
2021-10-16 | Samael | | |
2021-09-30 | TRIBULATION + BÖLZER + MOLASSESS | | |
2021-09-30 | TRIBULATION BÖLZER + MOLASSESS | | |
2021-09-30 | Tribulation | 19:30 | |
2021-09-27 | Amenra | | |
2021-09-27 | AMENRA | | |
2021-09-24 | Black River + The Sixpounder + support | | |
2021-09-16 | Tyr + Arkona | | |
2021-06-30 | STEEL PANTHER | | |
2021-06-19 | P.O.D. | 18:30 | |
2021-04-15 | Finntroll | | |
2021-03-12 | Tides From Nebula (wydarzenie odwołane) | 19:00 | |
2021-03-12 | TIDES FROM NEBULA + BOKKA | 19:00 | |
2021-02-28 | Larkin Poe | | |
2021-02-10 | The Score | | |
2021-02-08 | ASAF AVIDAN | | |
2021-02-08 | ASAF AVIDAN | | |
2020-11-09 | Otava Yo | 19:00 | |
2020-10-31 | Faun | 19:00 | |
2020-10-31 | Kartky w Krakowie | 21:00 | |
2020-10-31 | Kartky w Krakowie #1 | 18:00 | |
2020-09-22 | Blitzkrieg MMXX | | |
2020-09-17 | Tyr i Arkona | | |
2020-09-17 | TYR + ARKONA + DALRIADA + VARANG NORD | 18:00 | |
2020-01-29 | Equilibrium + Lord Of The Lost + Nailed To Obscurity | | |
2019-12-10 | Eluveitie + Lacuna Coil + Infected Rain | 18:30 | |
2019-12-07 | Elektryczne Gitary | 18:00 | |
2019-11-24 | MOONSPELL + ROTTING CHRIST | 18:00 | |
2019-11-21 | Insomnium | | |
2019-11-13 | Sacred Reich | 19:00 | |
2019-10-23 | Scarlxrd | | |
2019-10-18 | New Model Army | | |
2019-09-11 | Soen | | |
2019-08-06 | Bullet For My Valentine - Kraków | | |
2019-04-11 | Kris Barras Band | 18:30 | |
2019-04-06 | Kat & Roman Kostrzewski | 18:00 | |
2019-04-05 | Battle Beast + Arion | 18:30 | |
2019-04-02 | The Young Gods | 18:30 | |
2019-03-29 | MONATIK | 19:00 | |
2019-03-22 | Żabson & White 2115 | 19:00 | |
2019-03-16 | Punk Fest 2019 | 16:00 | |
2019-03-14 | Sokół | 18:00 | |
2019-03-10 | HAPPYSAD | 19:00 | |
2019-03-07 | Kazka w Krakowie | 19:00 | |
2019-03-04 | The Hardkiss | 19:00 | |
2019-03-04 | Hardkiss w Krakowie | 19:00 | |
2019-03-03 | Bitamina | 19:00 | |
2019-03-02 | Urszula, Wanda i Banda, Jary Oddział Zamknięty, Rezerwat | 19:00 | |
2019-02-27 | Haken | 18:30 | |
2019-02-25 | Alestorm + Skálmõld + Bootyard Bandits | | |
2019-02-10 | Sylwia Przybysz | 17:30 | |
2018-12-15 | Jelonek, Hurt, Świnka Halinka | 19:00 | |
2018-12-11 | Myrkur+ Jo Quail | 19:00 | |
2018-12-08 | Kasia Kowalska + Renata Przemyk | 19:00 | brak |
2018-12-06 | Decapitated + Frontside + Virgin Snatch + Drown My Day | 18:45 | |
2018-12-05 | Young Stars on Tour 2018 | 17:00 | |
2018-11-30 | HAPPYSAD | 19:00 | brak |
2018-11-24 | Blue Cafe - Double Soul Tour | 19:30 | |
2018-11-17 | Punk Folk, Celtic Fest | 18:00 | |
2018-11-14 | Tremonti | | |
2018-11-03 | Hunter | | |
2018-11-02 | Diamond Head | | |
2018-09-09 | Vader + Marduk + Arkona + Insidius | 19:00 | brak |
2018-07-30 | Obituary + Deserted Fear + Planet Hell | | brak |
2018-06-19 | Lucky Chops | | brak |
2018-06-16 | Arch Enemy + Jinjer + Totem | | |
2018-06-14 | Killswitch Engage | | |
2018-06-05 | Meshuggah + Decapitated | | |
2018-04-21 | Batushka + Obscure Sphinx + Entropia | | brak |
2018-04-07 | Dezerter, Siksa i inni | 20:00 | brak |
2018-03-09 | Illusion w Krakowie - trasa "Anhedonia" | 19:30 | brak |
2018-01-23 | Cradle Of Filth + Moonspell | 18:00 | |
2017-12-20 | Eluveitie + Silent Circus + Valkenrag | 18:30 | |
2017-12-17 | Steve'n'Seagulls | 18:30 | |
2017-12-09 | Royal Republic | | |
2017-12-02 | Percival Schuttenbach | 18:00 | |
2017-11-29 | Sunrise Avenue | 18:30 | |
2017-11-26 | Yung Lean & Sad Boys | 19:00 | |
2017-11-25 | Happysad/Terrific Sunday | 18:00 | |
2017-11-24 | Furia + Thaw, Sacrilegium + Licho | 18:30 | |
2017-11-23 | Hip-Hop Night: Małach & Rufuz + ZBUKU + dj's: Shoodee | 19:00 | |
2017-11-21 | Oh Wonder | 19:00 | |
2017-11-19 | Jeremi i Artur Sikorscy - Odetchnij Tour | 20:00 | |
2017-11-17 | Tides From Nebula + Materia, Sunnata | | |
2017-11-15 | Omnium Gatherum, Skálmöld + Stam1na | 18:30 | |
2017-11-14 | The Rasmus | 20:00 | |
2017-11-03 | Kadavar + Mantar + Death Alley | 19:00 | brak |
2017-11-02 | Grand Magus + Support | 18:30 | |
2017-11-02 | Grand Magus + Evil Invaders + Elm Street | | brak |
2017-10-28 | Lady Pank | 18:00 | |
2017-10-26 | Austra | 20:00 | |
2017-10-21 | Cjalis | 20:00 | |
2017-10-20 | KęKę | 20:00 | |
2017-10-14 | Satyricon + Suicidal Angels + Fight The Fight | 18:30 | |
2017-10-09 | Paradise Lost + Pallbearer + Sinistro | 18:30 | |
2017-10-07 | Strachy Na Lachy | 20:00 | |
2017-10-06 | Kabanos - XX lecie | 20:00 | |
2017-09-30 | Tribute to Metallica show! - Scream INC | 20:00 | |
2017-09-30 | Tribute to Metallica show! - Scream INC | 20:00 | |
2017-09-20 | Wintersun+ Whispered + Black Therapy | 19:00 | |
2017-09-18 | FINK | 18:00 | |
2017-08-10 | The Dillinger Escape Plan | | brak |
2017-08-01 | Lucky Chops | | brak |
2017-06-04 | Ugly Kid Joe | | brak |
2017-05-17 | Boskie Czyżynalia 2017: StandUp & Karaoke z Gyrosem | 20:00 | |
2017-05-12 | Oranssi Pazuzu + Cobalt + Entropia | | brak |
2017-05-04 | Napalm Death + Brujeria + Powertrip + Lock Up + Mentor | | brak |
2017-04-22 | Kasia Kowalska - The Best Of | 19:00 | brak |
2017-04-07 | Kat & Roman Kostrzewski | 19:00 | brak |
2017-03-25 | Happysad | 19:00 | brak |
2017-03-18 | Hunter | 19:00 | brak |
2017-03-16 | Triptykon +Secrets Of The Moon + Blaze of Perdition + Mord'A'Stigmata | | brak |
2017-03-10 | Sitek - Wielkie Sny Tour | 20:00 | brak |
2017-03-04 | Blues Pills + Agyness B. Marry + The Fereal Tears | 19:00 | brak |
2017-02-26 | Lao Che | 19:00 | brak |
2017-02-25 | TEDE KEPTN w ramach trasy Tour_Bulencje | 21:00 | brak |
2017-02-24 | TSA | 19:00 | brak |
2017-02-18 | Devin Townsend Project | 18:00 | brak |
2017-02-04 | ICH TROJE | 20:00 | |
2017-01-05 | HEY | 20:30 | brak |
2016-12-18 | HEY | 19:00 | brak |
2016-12-14 | Cigarettes After Sex | 19:00 | brak |
2016-12-10 | Łąki Łan | 19:00 | brak |
2016-12-07 | Amon Amarth | 20:00 | |
2016-12-04 | Agnieszka Chylińska | 19:00 | brak |
2016-12-02 | Pidżama Porno | 20:00 | brak |
2016-11-27 | IRA | 19:00 | |
2016-11-23 | Fisz Emade Tworzywo | 17:00 | brak |
2016-11-17 | The Dumplings | 20:00 | brak |
2016-11-16 | Overkill, Crowbar, Shredhead, Desecerator, | 18:30 | |
2016-11-13 | Taylor Davis | 18:00 | |
2016-11-12 | Luxtorpeda | 19:00 | brak |
2016-11-11 | Acid Drinkers | 19:00 | brak |
2016-11-10 | The 69 Eyes | 20:00 | brak |
2016-11-06 | Julia Marcell PROXY w Klubie Kwadrat | | brak |
2016-11-05 | XXANAXX | 20:00 | brak |
2016-11-04 | Blindead | 19:00 | brak |
2016-10-29 | Hunter | 19:00 | brak |
2016-10-28 | The Janoskians | 18:00 | brak |
2016-10-28 | Lao Che | 19:00 | brak |
2016-10-27 | Coma | 20:00 | brak |
2016-10-22 | Grubson | 20:00 | brak |
2016-10-20 | DELAIN / EVERGREY / KOBRA AND THE LOTUS | 19:00 | |
2016-10-16 | Poparzeni Kawą Trzy | 19:00 | brak |
2016-10-15 | Strachy na Lachy | 20:00 | brak |
2016-10-14 | Happysad | 19:00 | brak |
2016-10-07 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | brak |
2016-10-06 | KATATONIA | 19:00 | |
2016-10-06 | Koncert Katatonia, Agent Fresco | | brak |
2016-10-05 | Dub FX - Kraków | 19:30 | brak |
2016-10-05 | Dub FX - Kraków | 19:30 | brak |
2016-10-05 | DUB FX w Studenckim Klubie Kwadrat | 22:00 | brak |
2016-09-30 | 061 Tour: Donguralesko, WSRH (Shellerini x Słoń), Kaczor, Dj Soina | 20:00 | brak |
2016-09-28 | Equlibrium + Heidevolk + Finsterforst | 19:00 | brak |
2016-09-25 | Steel Panther, Inglorious | | brak |
2016-08-10 | Parkway Drive | 19:00 | brak |
2016-06-01 | Gojira | | brak |
2016-05-30 | Suicidal Tendencies | 19:00 | brak |
2016-05-24 | Girugamesh | 19:00 | brak |
2016-04-23 | Varius Manx & Kasia Stankiewicz | 20:30 | |
2016-04-17 | Borknagar + Kampfal, Diabolical | 18:30 | brak |
2016-04-09 | Hey - koncert w ramach trasy "przedBŁYSK" | 20:30 | |
2016-03-19 | TEDE VHS Droga Zwycięstwa Tour | 21:00 | |
2016-03-18 | Urszula - The Best of, support: Rusty Cage | 19:00 | |
2016-03-12 | Punk Fest Kraków | 16:00 | brak |
2016-03-05 | POGO PARTY FEST w krakowskim klubie Kwadrat | 17:00 | |
2016-03-05 | Pogo Party Fest | 17:00 | |
2016-03-04 | Lady Pank - 35 lat na scenie | 20:00 | |
2016-02-27 | Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji | | |
2016-02-24 | Primal Fear + Brainstorm + Striker | 19:00 | brak |
2016-02-12 | Wishbone Ash | 20:00 | |
2016-01-21 | Kataklysm + SepticFlesh | 18:30 | brak |
2015-12-27 | Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji | 19:00 | |
2015-12-13 | The Dumplings | 20:00 | |
2015-12-12 | Łąki Łan | 18:00 | |
2015-12-10 | Chemia | 19:00 | |
2015-12-06 | Jelonek | 19:00 | |
2015-12-06 | Jelonek | 18:00 | |
2015-12-05 | Strachy na Lachy | 20:00 | |
2015-12-04 | TSA | 20:00 | brak |
2015-12-01 | Crazy Town | 20:00 | brak |
2015-11-27 | Grubson & Jamal | 20:00 | |
2015-11-21 | Young Stars on Tour (Bars and Melody) | 15:00 | brak |
2015-11-20 | Peja Slums Attack | 20:00 | |
2015-11-08 | AudioFeels | 20:00 | |
2015-10-24 | Natalia Nykiel | 20:00 | brak |
2015-10-23 | Spor | 22:00 | brak |
2015-10-17 | Hip Hop Fiesta XI - Ten Typ Mes & Live Band, Zeus & Live Band | 21:30 | |
2015-10-16 | Paluch | 20:00 | |
2015-10-12 | Chemia | 19:00 | brak |
2015-10-09 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2015-10-08 | Agnostic Front, Old Firm, Casuals, Coldside | 19:00 | |
2015-10-03 | Z.B.U.K.U. (Zbuku) | 20:00 | |
2015-10-01 | Folk Fest 2015 | 17:00 | brak |
2015-09-18 | Lizard, gość specjalny: Galahad | 19:00 | |
2015-09-18 | Z.B.U.K.U. (Zbuku) | 20:00 | |
2015-09-12 | Sobota | 20:00 | |
2015-06-10 | Gojira | | brak |
2015-06-08 | Skull Fist, Evil Invaders, Roadhog, Axe Crazy | 19:00 | |
2015-06-04 | Dub FX | 21:00 | |
2015-06-04 | Dub FX | 21:00 | |
2015-05-06 | Agnostic Front, Street Terror | 18:00 | |
2015-04-25 | Mgzavrebi | 19:00 | |
2015-04-16 | The Exploited | 18:00 | |
2015-03-29 | Curly Heads | 20:00 | |
2015-03-22 | Saszan | 17:00 | brak |
2015-03-21 | Z.B.U.K.U | | |
2015-03-18 | Enej, Kozak System | 19:30 | |
2015-03-14 | AudioFeels | 20:00 | |
2015-03-13 | Happysad + Shot for mia | 19:00 | |
2015-03-07 | Punk Fest Kraków 2015 | 15:00 | |
2015-03-06 | UFO - A Conspiracy Of Stars Tour | 20:00 | |
2015-02-28 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2015-02-26 | KNŻ | 18:00 | |
2015-02-20 | SBB | 20:00 | |
2015-02-19 | FINK HardBeliever Tour 2015 | | |
2015-02-07 | The Black Opera | 20:00 | |
2015-02-06 | Luxtorpeda | 18:00 | |
2015-01-31 | B.O.K - Labirynt Babel Tour | | |
2015-01-30 | The Jillionaire | 21:00 | |
2015-01-29 | Dj Disco i Mc Polo - Szalona Ruda | 21:00 | |
2015-01-24 | Akurat - 20-lecie zespołu | 19:30 | |
2014-12-19 | Klingande | 19:00 | |
2014-12-14 | O.S.T.R. & Dj Haem | 19:00 | |
2014-12-10 | Mike Terrana + supports | 19:00 | |
2014-12-07 | TSA | 19:00 | |
2014-12-05 | Jelonek + J.D. Overdrive + Hedonism | 18:00 | |
2014-11-28 | Doda - Impreza Andrzejkowa | 20:00 | |
2014-11-22 | Happysad, Neony | 19:00 | |
2014-11-21 | O.S.T.R. | 20:00 | |
2014-11-17 | Madball | 19:00 | |
2014-11-15 | High Contrast | 21:00 | |
2014-11-14 | Insomnium, Fleshgod Apocalypse, Stam1na | 19:00 | |
2014-11-08 | RPS (Rychu Peja Solo) | 20:00 | brak |
2014-11-07 | Sokół i Marysia Starosta „Czarna Biała Magia” | 20:00 | |
2014-10-31 | Front Line Assembly | 20:00 | |
2014-10-26 | Closterkeller - Abracadabra Gothic Tour 2014 | 19:00 | |
2014-10-25 | Liroy | 20:00 | |
2014-10-19 | Acid Drinkers | 18:00 | |
2014-10-18 | Gorillaz Sound System DJ set | 19:00 | |
2014-10-17 | Hip Hop Fiesta - Ten Typ Mes, W.E.N.A., Rasmentalism | 19:00 | |
2014-10-10 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2014-10-09 | Enter Shikari + support | 18:30 | |
2014-09-28 | 35 lecie COCKNEY REJECTS oraz Booze&Glory i Pils | 18:00 | |
2014-09-26 | Omnia | 19:00 | |
2014-08-31 | Dub FX | 20:00 | |
2014-08-15 | Natalia NATU Przybysz, Tymon & The Transistors | 20:00 | |
2014-05-23 | WSRH & Demonologia 2 - Słoń, Mikser, Shellerini, Dj Soina | 20:00 | |
2014-05-23 | DEMONOLOGIA - Słoń , Mikser, Shellerini, Dj Soina, Eripe & Patokalipsa | 19:30 | brak |
2014-04-13 | Prong, support: Klogr | 20:00 | |
2014-04-13 | Prong, support: Klogr | | |
2014-04-11 | Cracow Reggae Festival | 18:00 | |
2014-04-04 | MaxFloFest - Pokahontaz, Fokus, Rahim, Buka, Skorup, Bu | 20:00 | |
2014-03-30 | donGURALesko | 19:00 | |
2014-03-29 | Architects | 20:00 | |
2014-03-28 | The Exploited, Psy Wojny | 19:00 | |
2014-03-27 | Silent Disco | 16:00 | |
2014-03-22 | Akurat + Koniec Świata | 18:00 | |
2014-03-22 | Akurat, Koniec Świata, Ziemia Kanaan, Leniwiec, | 17:00 | |
2014-03-21 | O.S.T.R. & Marco Polo "Kartagina" | 20:00 | |
2014-03-16 | Kosheen | 19:00 | |
2014-03-15 | Punk Fest Kraków 2014 | 15:00 | |
2014-03-08 | Turisas + support | 19:00 | |
2014-03-08 | Turisas / Starkill / Morhana | 18:30 | |
2014-03-07 | Happysad | 19:00 | |
2014-03-02 | Illusion | 19:00 | |
2014-03-01 | Bracia Figo Fagot, Dj TomTom | 20:00 | brak |
2014-02-28 | Paluch, VNM, Miuosh & Onar | 19:00 | |
2014-02-28 | Hip Hop Fiesta – Miuosh & Onar – VNM & | 18:00 | |
2014-02-20 | Enforcer + Skull Fist + Vanderbuyst | 18:00 | |
2014-02-15 | The Dumplings | 20:00 | |
2014-02-14 | Luxtorpeda, Le Moor KONCERT ODWOŁANY | 19:00 | |
2014-02-05 | Kataklysm, Krisiun, Fleshgod Apocalypse | 19:30 | |
2014-02-01 | Perkele, Cela nr 3, Horrorshow, ADHD Syndrom | 19:00 | brak |
2014-01-31 | Kazik na Żywo / Kabanos | 19:00 | |
2014-01-23 | Donatan & Cleo | 20:00 | |
2014-01-17 | Blindead | 19:00 | |
2014-01-16 | Donatan & Cleo | 20:00 | |
2014-01-11 | Piersi | 20:00 | |
2013-12-27 | Słoń i Mikser, Demonologia II | 20:00 | |
2013-12-19 | AYO | 20:00 | |
2013-12-15 | Indios Bravos | 19:00 | |
2013-12-14 | Hip Hop Fiesta - Tede, Diox, Sir Mich, Pezet, Kaen | 19:00 | |
2013-12-08 | Lordi, support: Tri State Corner | 19:00 | |
2013-12-07 | Renata Przemyk | 20:00 | |
2013-12-06 | TSA | 20:00 | |
2013-12-05 | Dawid Kwiatkowski | 19:00 | |
2013-12-01 | Jelonek, Heart Attack, Nonamen | 19:00 | |
2013-12-01 | Jelonek | | |
2013-11-30 | Ada Szulc & DJ Adamus | 20:00 | brak |
2013-11-29 | IRA | 19:00 | |
2013-11-24 | Closterkeller | 19:00 | |
2013-11-23 | Luxtorpeda | 18:00 | brak |
2013-11-22 | Napalm Death, Hammercult | 19:00 | |
2013-11-17 | Gooral | 18:00 | |
2013-11-16 | Happysad, support: Marcelina | 19:00 | |
2013-11-15 | Death To All + Tantara + Darkrise | 19:00 | |
2013-11-09 | Coma | 19:00 | |
2013-11-09 | Coma, Bonafide, The Frosts | 19:00 | |
2013-11-08 | Baciary, Future Folk | 20:00 | |
2013-11-05 | Biohazard | 20:00 | |
2013-11-05 | Biohazard | 20:00 | |
2013-11-03 | Onslaught + Exumer, Mpire of Evil, Master | 19:00 | |
2013-10-29 | IRA | 19:00 | |
2013-10-26 | Moonspell + support | 19:00 | |
2013-10-25 | Otrzęsiny I roku Politechniki Krakowskiej | 20:00 | |
2013-10-25 | Red Lips | 20:00 | |
2013-10-24 | Tides from Nebula, Disperse | 19:00 | |
2013-10-19 | The Toy Dolls | 19:00 | brak |
2013-10-18 | Pokahontaz, Ten Typ Mes, Bisz & BOK liveban | 19:00 | |
2013-10-12 | The Dillinger Escape Plan + support | 19:00 | brak |
2013-10-11 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2013-10-05 | Muchy, Zablili Mi Żółwia | 20:00 | |
2013-09-26 | Coal Tour | 20:00 | |
2013-09-19 | August Burns Red | 20:00 | |
2013-09-12 | Finntroll + Tyr + Skalmold | 19:00 | |
2013-09-01 | Emilie Autumn | 20:00 | |
2013-08-12 | Trivium + support | 19:30 | brak |
2013-08-06 | Gojira | | |
2013-06-26 | Anti-Flag | 19:00 | brak |
2013-05-30 | Suffocation, Cephalic Carnage, Havok, Fallujah | 19:00 | |
2013-05-22 | Bring Me The Horizon | | |
2013-05-17 | Dope D.O.D. | 20:00 | |
2013-04-27 | Covenant XXV | 14:00 | |
2013-04-25 | Meshuggah | 19:00 | |
2013-04-24 | The 69 Eyes | 20:00 | |
2013-04-21 | Nazareth | 19:00 | |
2013-04-20 | Kazik & L- Dópa | 19:00 | brak |
2013-04-20 | Kazik | 19:00 | |
2013-04-12 | Korpiklaani + Metsatoll | 19:30 | |
2013-04-10 | Hypocrisy | 20:00 | |
2013-04-06 | Zeus / Trzeci Wymiar / Łona i Weber | 19:00 | brak |
2013-04-06 | Hip Hop Fiesta (Zeus, Łona & Webber,Trzeci Wymiar) | 19:00 | |
2013-04-03 | Pain Of Salvation | 20:00 | |
2013-03-26 | Peter Hook & The Light Perform | 20:00 | |
2013-03-24 | Siddharta | 19:30 | |
2013-03-22 | Madball, Comeback Kid, Terror, Your Demis | 19:00 | brak |
2013-03-17 | Hip-Hop - Pięć Dwa-Hans Solo, VNM, Wielki Format | 19:00 | |
2013-03-16 | Happysad | 19:00 | |
2013-03-15 | Swans | 20:00 | |
2013-03-12 | Kult | 19:00 | |
2013-03-10 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2013-03-08 | Cracow Reggae Festival | 18:00 | |
2013-03-08 | Grubson i BRK | | |
2013-02-27 | G.B.H. | 19:00 | |
2013-02-23 | KSU, Psy Wojny | 19:00 | |
2013-02-22 | Hemp Gru | 20:00 | |
2013-02-21 | Gooral | 20:00 | |
2013-01-19 | KnŻ (Kazik na Żywo) | 19:00 | |
2013-01-10 | Weekend | 20:00 | |
2012-12-31 | Sylwester w klimatach Retro! | 20:00 | |
2012-12-15 | TSA | 19:00 | |
2012-12-08 | Hip Hop Fiesta V (Sokół & Marysia Starosta, Kasta) | 19:00 | |
2012-12-07 | Tides From Nebula | 20:00 | |
2012-12-02 | Renata Przemyk | 20:00 | |
2012-12-01 | Bednarek , Maleo Reggae Rockers, Pajujo, Raggafaya | 19:00 | |
2012-12-01 | Maleo Reggae Rockers | | |
2012-11-30 | Baciary | 20:00 | |
2012-11-25 | Pokahontaz | 19:00 | |
2012-11-24 | Luxtorpeda | 19:00 | |
2012-11-23 | Cradle of Filth | 18:00 | |
2012-11-23 | Cradle of Filth, God Seed, Rotting Christ | 19:00 | |
2012-11-21 | The Casualties, Luxfer, Auschwitz Rats | 19:00 | |
2012-11-18 | Katatonia | 20:00 | |
2012-11-17 | Nouvelle Vague | 20:00 | |
2012-11-16 | Garbage | 20:00 | |
2012-11-15 | TSA | 19:00 | |
2012-11-11 | The Rasmus | 19:00 | |
2012-11-10 | Peja Slums Attack | 20:00 | |
2012-11-10 | Slums Attack (Peja/DJ Decks / Gandi Ganda) | 20:00 | |
2012-11-09 | Indios Bravos, Bakshish | 19:00 | |
2012-10-27 | Bracia Figo Fagot | 20:00 | |
2012-10-26 | Pezet, Te-Tris, Diox | 20:00 | |
2012-10-20 | Zakopower | 20:00 | |
2012-10-19 | Jelonek | 20:00 | |
2012-10-17 | Letni Chamski Podryw | 20:00 | |
2012-10-14 | Another Pink Floyd - Polski Tribute | | |
2012-10-13 | Marduk i Immolation | 15:00 | |
2012-10-03 | Nasum, Black Breath | 19:00 | |
2012-09-24 | Lacrimosa | 19:00 | |
2012-05-26 | Cracow Reggae Festival - Dogrywka | 20:00 | |
2012-05-25 | Molesta Ewenement, VNM, Sobota | 20:00 | |
2012-04-27 | Terror, Death Before Dishonour, Take Offense | 19:00 | |
2012-04-18 | Rhapsody of Fire | 19:30 | brak |
2012-04-17 | Red Box | 20:00 | |
2012-04-15 | Armia gra "Legendę" | 19:00 | |
2012-04-01 | El Dupa | 19:00 | brak |
2012-04-01 | Acid Drinkers, Cemetery of Scream, 230V | 18:00 | |
2012-03-31 | My Riot | 19:00 | |
2012-03-30 | Hip Hop Fiesta II (Sokół, PIH) | 19:00 | brak |
2012-03-24 | TSA | 19:00 | |
2012-03-17 | Happysad | 19:00 | |
2012-03-10 | Jamal, Indios Bravos, Duberman | 18:00 | |
2012-03-09 | Maleo Reggae Rockers, Kacezet | 18:00 | |
2012-03-07 | Textures | 20:00 | brak |
2012-03-07 | Shedding The Anger Tour 2012/Deathcore Legion Tour | 18:00 | brak |
2012-03-03 | IRA | | brak |
2012-02-26 | Jelonek | 19:00 | |
2012-02-25 | TZN XENNA, Ga Ga, Zielone Żabki | 19:00 | |
2012-02-23 | Agnostic Front, Death By Stereo, Nayesayer | 19:00 | |
2012-02-04 | KnŻ (Kazik na Żywo) | 19:00 | |
2012-01-28 | Covan Wake The Fuck Up Tour 2012 | 18:00 | brak |
2011-12-31 | Sylwester: Kwadrat | 20:00 | brak |
2011-12-18 | Renata Przemyk | 20:00 | |
2011-12-17 | Łąki Łan | 19:00 | |
2011-12-10 | Kat & Roman Kostrzewski | 19:00 | |
2011-12-09 | Hip Hop Fiesta - Ten Typ Mes, Eldo, Fokus | 18:00 | |
2011-12-07 | Morbid Angel, Necrophobic, Benighted, Nervecell | 19:00 | |
2011-12-03 | Acid Drinkers | 19:00 | brak |
2011-12-02 | Closterkeller | 19:00 | |
2011-11-30 | O.S.T.R. (OSTR), ŁDZ Orkiestra | 19:30 | |
2011-11-26 | Jelonek | 19:00 | |
2011-11-19 | EastWest Rockers, Grubson,Bob One & Bas Tajpan | 19:00 | |
2011-11-18 | Afromental | 20:30 | |
2011-11-16 | Jacek Stachursky & Band Machine | 20:01 | |
2011-11-11 | Ksu, Sedes | 19:00 | |
2011-11-06 | Amorphis | 19:30 | |
2011-11-05 | TSA | 19:00 | brak |
2011-10-29 | IAMX | 20:00 | brak |
2011-10-23 | Us3 | 19:00 | |
2011-10-22 | Abradab Mesajah Natural Dread Killaz Junior Stress | | |
2011-10-21 | Pain of Salvation, Van Hertzen Brothers | 17:00 | |
2011-10-10 | Versailles | 19:30 | |
2011-09-24 | U.D.O. (UDO), Sister Sin, Kobra and The Lotus | 19:30 | |
2011-09-04 | Samael, Melechesh, Keep of Kalessin | 18:00 | |
2011-06-06 | The Adicts | 20:00 | |
2011-05-28 | Mono | 20:00 | |
2011-05-06 | Kamelot | 19:00 | |
2011-04-29 | Neil Zaza, support: Wojciech Hoffmann (Turbo) | 20:00 | |
2011-04-27 | Kazik Na Żywo | 19:00 | |
2011-04-17 | Indios Bravos, Tabu | 19:00 | |
2011-04-16 | Pendragon | 20:00 | |
2011-04-15 | Kasia Kowalska - trasa "Moja Krew" | 19:00 | |
2011-04-05 | Sick Of It All, Eye Of An Eye | | |
2011-04-03 | Acid Drinkers Decapitated Cemetery of Scream 230V | 18:00 | |
2011-04-01 | Lady Pank | 20:00 | |
2011-03-27 | Incubate Tour 2011 (Qube, Votum) | 19:00 | |
2011-03-26 | Jelonek | 19:00 | |
2011-03-19 | Punk Festival | 15:00 | |
2011-03-19 | The Analogs | | |
2011-03-13 | Believe, Mr Gil, Acute Mind | 19:00 | |
2011-03-12 | Rock Metal Fest 2011 Corruption, Hunter, Frontside | 15:00 | |
2011-03-11 | Patrycja Markowska | 19:00 | |
2011-03-04 | Cracow Reggae Festival | | |
2011-03-04 | Ras Luta | | |
2011-02-27 | The Young Gods | 19:30 | |
2011-02-25 | Wishbone Ash | 20:00 | |
2011-02-19 | Nashville Pussy, Corruption, Jesus Chrysler Suicid | 19:00 | |
2011-02-12 | Kat & Roman Kostrzewski | 19:00 | |
2011-02-09 | The Dreadnoughts | 19:00 | |
2011-01-12 | KAT & Roman Kostrzewski | 20:00 | |
2010-12-11 | Campaign For Musical Destruction Tour 2010 | 18:30 | |
2010-12-08 | Laibach | 20:00 | |
2010-12-04 | W.A.S.P. | 20:00 | |
2010-11-27 | Andrzejki z AZS PK | 20:00 | |
2010-11-27 | Pajujo | 20:00 | brak |
2010-11-26 | Acid Drinkers | 19:00 | |
2010-11-25 | Czwartkowa Dyskoteka Andrzejkowa | 21:00 | |
2010-11-24 | 25-lecie zespołu Armia | 19:00 | |
2010-11-24 | Armia, Izrael | 19:00 | brak |
2010-11-20 | KrakRock - 1 Przegląd Zespołów Rockowych | 19:00 | brak |
2010-11-19 | Vavamuffin i Paprika Korps | 20:00 | |
2010-10-30 | Legions of Death | 17:00 | |
2010-10-29 | Olivier/Dawson Saxons | 19:00 | brak |
2010-10-23 | Sedes & Defekt Muzgó | 19:00 | |
2010-10-22 | Kobranocka | 20:00 | |
2010-10-17 | Sham 69, Chupacabras | 19:00 | |
2010-10-16 | Big Cyc | 20:00 | |
2010-10-15 | EastWest Rockers,Antikings Dancehall Queen Contest | 18:00 | |
2010-10-15 | Antikings Dancehall Queen Contest | 18:00 | |
2010-10-09 | Die Toten Hosen, Farben Lehre | 19:00 | |
2010-10-08 | Dimmu Borgir | 19:00 | |
2010-10-02 | Belphegor | 20:00 | |
2010-08-22 | After Party z Pepsi - dzień 2 | 21:00 | |
2010-08-21 | After Party z Pepsi | 21:00 | |
2010-08-10 | Oliver/ Dawson Saxon | 19:00 | |
2010-06-23 | Venom | 20:00 | |
2010-06-16 | God Is An Astronaut | 19:00 | |
2010-06-02 | Exploited | 19:00 | |
2010-05-13 | DowciPAKERY 2010 - finał | 19:00 | |
2010-05-12 | DowciPAKERY 2010 | 19:00 | |
2010-05-12 | Impreza juwenaliowa MWSZ - Abradab, Bob One | 21:00 | |
2010-05-08 | Kabareton w Kwadracie | 18:00 | |
2010-05-08 | Bitwa na śmieszne filmy | | |
2010-05-07 | Dyskoteka juwenaliowa | 21:00 | |
2010-05-06 | Dyskoteka juwenaliowa | 21:00 | |
2010-05-05 | Przebierana dyskoteka juwenaliowa | 21:00 | |
2010-05-05 | Wybory SuperStudenta Krakowa | 20:00 | |
2010-05-04 | Pokaz filmowy | 17:00 | |
2010-05-04 | Dyskoteka juwenaliowa | 21:00 | |
2010-04-25 | Przegląd Kapel Rockowych | 18:00 | |
2010-04-23 | Cracow Reggae Festival - 2 dzień - NOWY TERMIN | 18:00 | |
2010-04-22 | Najmilsza Studentka i Super Student PK 2010 | 20:00 | |
2010-04-21 | Wybory najmilszej studentki i studenta AWF-u | 18:00 | |
2010-04-09 | Cracow Reggae Festival - 1 dzień | 18:00 | |
2010-03-26 | Przedrajdowy Przegląd Kapel | 19:00 | |
2010-03-20 | Mad Sin, Podwórkowi Chuligani | 19:00 | |
2010-02-28 | Punky Reggae Live 2010 | 17:00 | |
2010-02-21 | Kazik Na Żywo i Wu-Hae | 19:00 | |
2010-02-04 | UK Subs, The Vibrators, Psy Wojny | 19:00 | |
2010-01-30 | Koniec świata | 19:00 | |
2010-01-14 | EL Dópa i Kazik | 18:00 | brak |
2009-12-31 | Bal Sylwestrowy w Klubie Studenckim Kwadrat !!! | | |
2009-11-28 | IRA | 21:00 | |
2009-11-14 | Hetane, Chico | 20:00 | brak |
2009-10-28 | Łzy | 20:00 | |
2009-10-27 | Mak/ Hanka | 20:00 | |
2009-10-24 | Habakuk | 20:00 | |
2009-10-23 | Big Cyc | 20:00 | |
2009-10-21 | Fruh stuck | 20:00 | |
2009-10-17 | Tabu + Koniec Świata | 20:00 | |
2009-10-16 | Abradab + Łąki Łan | 20:00 | |
2009-10-10 | Maleo Reggae Rockers | 20:00 | |
2009-10-09 | Video | 20:00 | |
2009-05-06 | Karaoke i zabwa DISCO POLO | | |
2009-05-06 | Karaoke i zabawa do rana w rytmach „DISCO PO | 22:30 | brak |
2009-05-05 | Kabareton: Neo-Nówka Paranienormalni i Harnasie | 20:00 | |
2009-05-05 | Dyskoteka do rana | 23:00 | |
2009-05-05 | Kabareton w Klubie Kwadrat | | brak |
2009-05-05 | Dyskoteka w klubie Kwadrat | 23:00 | brak |
2009-01-31 | Turniej Bilard & Dart | | brak |
2009-01-29 | Dyskoteka | 21:00 | brak |
2009-01-23 | Bal AZS | 21:00 | brak |
2009-01-22 | Dyskoteka | 21:00 | brak |
2009-01-16 | Bal Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych | | brak |
2009-01-15 | Dyskoteka | 21:00 | brak |
2009-01-08 | Dyskoteka | 21:00 | brak |
2008-11-26 | Dni Indyjskie! Projekcja filmu „Pokiri̶ | 21:00 | |
2008-10-31 | Halloween | | brak |
2008-10-25 | Impreza obcokrajowców | | brak |
2008-05-11 | Aloha PK- wieczorek filmowy | 18:00 | |
2008-05-10 | Aloha PK - Kabaret Moralnego Niepokoju | 21:00 | |
2008-05-09 | Dyskoteka czyżynaliowa | 21:00 | |
2008-05-08 | Czyżynaliowy Koncert Plenerowy | 15:00 | |
2008-05-07 | Czyżynaliowy Reggae | 12:00 | |
2008-05-06 | Aloha PK - pokaz filmowy | 20:00 | |
2008-04-23 | Kabaret, Wybory Najmilszej i Najmilszego PK | 20:00 | brak |
2008-04-22 | Wieczór filmowy z Jerzym Stuhrem | 18:00 | brak |
2008-04-05 | Turniej Bilard & Dart | | brak |
2008-03-01 | International Students Integrating Party | 21:00 | |