Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Szewska 5 Miasto:Kraków Tel:+48784828469

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

szok
2015-12-06
faza

Czemu własciciel nie sprawdzi ochrony przeciez oni sa na jakis prochacha a ich kultura ma dużo do życzenia .Nie polecam tego lokalu i może w koncu policja wezmie sie za tych z ochroniarzy w tym klubie bo narkotyki tam można kupic tak szybko jsk szybko można kupic drinka.Doś że są na czymś to jeszcze biją bez powodu ludzie jak możecie pisać że jest ok .

 
Świadek
2015-03-15
Pobicie.

Akcja z 13.03.2015r godziną jakoś przed 3. Radzę bardzo uważać na ochronę w klubie. Mnie osobiście popchnął z dużą siłą i agresją po przeszedłem przez tasiemkę która była ściągnięta. Natomiast to co wydarzyło się później to jakaś masakra. Najpierw ochrona wyprowadza jakąś laskę dusząc ja za szyję a następnie dwóch psychopatów z ochrony wyprowadza kolesia. Nagle jeden z nich chwyta go za głowę i uderzą nią dwa razy w ścianę z taką siłą ze gość stracił przytomność, następnie wynieśli go przed "klub" i wrócili do środka.

 
Fran
2014-11-13
Racist club!!!

The worst club in all krakow.!!! In the enter are only racist security! Also in the club are girls who take money from guys, on bars they take money more then u shoud to pay, the wors felling from all my trip

 
Lolaa
2014-05-18
TRAGEDIA !

Tragedia ! nie dalo sie nawet stac na schodach tyle ludzi,ze nie dalo sie oddychac, dostalam z lokcia w twarz ani me ani be ani kukutyku. muzyka srednia, nie wiem za co ten klub ma dobra opinie ale raczej sie to zmieni. MAM NADZIEJE ! NIE POLECAM !!!!

 
Jan Kowalski
2014-04-09
POBICIE

W dniu dzisiejszym rano tj. dnia 06.04.2014r byłem świadkiem wyrzucenia oraz pobicia klienta klubu. Został uderzony z całej siły w twarz bez żadnego uzasadnienia przez agresywnego pseudo ochroniarza klubu "Frantic". Osoba która pobiła tego chłopaka mogła być pod wpływem narkotyków. Pseudo ochroniarz który dopuścił sie tego bezczelnego czynu wspaniale czuł sie w obstawie swoich koleżków. Jednak gdy pobita osoba wróciła do klubu (chyba z jakimiś tajniakami) i szukali tego agresywnego pseudo ochroniarzyka to on gdzieś uciekł lub sie ukrywał w szafkach za zapleczu. Nie ma takiej możliwości aby zachowania tego typu były akceptowalne. Zostanie powiadomiona prokuratura. Zaprzestaje odwiedzać ten klub oraz będe opisywał zaistniałą w dniu dzisiejszym sytuację którą widziałem osobiście z wnętrza klubu na każdy możliwy sposób. Właścicielowi życzę powodzenia i gratuluje umiejętnej selekcji "goryli". Zachęcam osobę pokrzywdzoną w tym bestialskim akcie by skorzystała z monitoringu który znajduje się na ulicy Szewskiej, tak by osoba odpowiedzialna za pobicie zgniła w więzieniu. ------------------------------ ------------------------------ ------------------------------ ---------------------------- Today morning ie on 06.04.2014r I witnessed tipped and unbeatable customer club. He was hit with full force in the face without any justification for aggressive pseudo bodyguard club "Frantic". The person who beat this guy could be under the influence of drugs. Pseudo security guard who has committed this brazen act he was feeling great escorted his cronies. However, when the defeated person back to the club (perhaps with some undercover) and looking for the aggressive pseudo guard he escaped or network somewhere hiding in cabinets for the back. There is no way that this type of behavior was acceptable. The prosecutor's office informed. Ceases to visit the club and I'll describe the ensuing situation today that I saw in person from the inside of the club in any way possible. The owner good luck and congratulates the skilful selection of "gorillas". Encourage a person injured in this savage act that benefited from monitoring which is located on Szewska so that the person responsible for beating rot in jail.

 
BLOK PROMOWANY
Pielęgnacja w stylu Korean BeautyWeź udział w konkursie i wypróbuj nowości z serii ZIAJA kozie mleko
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama