Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Amnezja Bar jest już zamknięty

Kraków

Poniżej znajduje się lokal już zamknięty.
Zobacz aktualną listę klubów i pubów w mieście Kraków.

Adres:ul. Cisowa 4 Miasto:Kraków Tel:+48126254648

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Turysta EDI
2016-11-20
Sprostowanie

Lokal czynny i działa !!!

 
Turysta EDI
2016-11-20
Byłem i widziałem

Lokal O.K. Mnie pasuje !!! Fajnie usiąść po leśnej wycieczce przy piwku i spędzić tam miłe chwile w spokoju . Szczerze polecam !!! Rzeczywiście ktoś nie grzeszył inteligencją pisząc chamskie komentarze . ( daty wpisów )

 
Robert cross
2014-07-20
Daty

Popatrzyłem na daty negatywów i wszystkie z 2 dni ! Ciekawe. Czasem należy się wysilić aby kogoś obsmarować !!!

 
Robert cross
2014-07-20
Rozmawiałem .

Można porozmawiać na wiele tematów z sprzedającym i to ciekawie i rzeczowo ! Po rowerze w lasku można odpocząć przy chłodnym piwku lub mineralnej. Ja polecam to miejsce. A negatywy pewnie złośliwe bo był może spięcie z gościem.

 
bajker
2010-08-09
Kto gada z Barmanem

Nie miałem przyjemności z barmanem. Zresztą nie rozumiem zastrzeżeń. Nawet jak to idiota to kto do knajpy łazi z barmanem gadać ? Ja tam knajpę cenię za lokalizację i ogródek ze względu na Las Wolski. Często tam zaglądam zjedżając z Lasu na rowerku i fajnie tak blisko mieć knajpę z browcem i ogródkiem. A gadam z kolegami a nie barmanem więc mi to nie przeszkadza. No i plus że z dzieciakami można zaglądnąć bo jest piaskownica i jakieś inne dziecięce duperołki.

 
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama