Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Impact Festival - dzień 2

Kiedy2017-06-17
Gdzie
Impact Festival - dzień 2

ROZKŁAD GODZINOWY:

17 czerwca 2017

17.00 wejście early entrance

17.30 wejście

18.15 Red Sun Rising

19.15 Royal Republic

20.45 System of a Down

Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom

Otwarcie bram: 17:30

Fot:Justyna Kamińska



Zdjecie nr 1370685
Zdjecie nr 1370686
Zdjecie nr 1370687
Zdjecie nr 1370688
Zdjecie nr 1370689
Zdjecie nr 1370690
Zdjecie nr 1370691
Zdjecie nr 1370692
Zdjecie nr 1370694
Zdjecie nr 1370695
Zdjecie nr 1370696
Zdjecie nr 1370697
Zdjecie nr 1370698
Zdjecie nr 1370699
Zdjecie nr 1370700
Zdjecie nr 1370701
Zdjecie nr 1370702
Zdjecie nr 1370703
Zdjecie nr 1370704
Zdjecie nr 1370705
Zdjecie nr 1370706
Zdjecie nr 1370707
Zdjecie nr 1370708
Zdjecie nr 1370709
Zdjecie nr 1370710
Zdjecie nr 1370711
Zdjecie nr 1370712
Zdjecie nr 1370713
Zdjecie nr 1370714
Zdjecie nr 1370715
Zdjecie nr 1370716
Zdjecie nr 1370717
Zdjecie nr 1370718
Zdjecie nr 1370719
Zdjecie nr 1370720
Zdjecie nr 1370721
Zdjecie nr 1370722
Zdjecie nr 1370723
Zdjecie nr 1370724

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2017 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama