Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia UEK 2017: Koncert Główny

Kiedy2017-05-18
Za ileStudent UEK – 25 PLN Student – 35 PLN Normalny – 40 PLN
GdzieKampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Rakowicka 27, Kraków)
Juwenalia UEK 2017: Koncert Główny

Próżno szukać w Krakowie drugiej takiej imprezy, jak Koncert Główny Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Można tu usłyszeć na żywo kawałki, które są grane w rozgłośniach radiowych w całej Polsce i we wszystkich klubach na świecie. W poprzednich latach występowali u nas: Sigma, Duke Dumont, Parov Stelar, Hadouken, Taco Hemingway, Ten Typ Mes, Netsky, Brodka, Gooral, O.S.T.R. czy Grubson. Gwiazdy tego formatu wprawią w ruch wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzą nasz Kampus. Nie może tutaj zabraknąć żadnego fana dobrej muzyki!

Fot: Aleksander Lachowicz



Zdjecie nr 1365475
Zdjecie nr 1365476
Zdjecie nr 1365477
Zdjecie nr 1365478
Zdjecie nr 1365479
Zdjecie nr 1365480
Zdjecie nr 1365481
Zdjecie nr 1365482
Zdjecie nr 1365483
Zdjecie nr 1365484
Zdjecie nr 1365485
Zdjecie nr 1365486
Zdjecie nr 1365487
Zdjecie nr 1365488
Zdjecie nr 1365489
Zdjecie nr 1365490
Zdjecie nr 1365491
Zdjecie nr 1365492
Zdjecie nr 1365493
Zdjecie nr 1365494
Zdjecie nr 1365495
Zdjecie nr 1365496
Zdjecie nr 1365497
Zdjecie nr 1365498
Zdjecie nr 1365499
Zdjecie nr 1365500
Zdjecie nr 1365501
Zdjecie nr 1365502
Zdjecie nr 1365503
Zdjecie nr 1365504
Zdjecie nr 1365505
Zdjecie nr 1365506
Zdjecie nr 1365507
Zdjecie nr 1365508
Zdjecie nr 1365509
Zdjecie nr 1365510
Zdjecie nr 1365511
Zdjecie nr 1365512
Zdjecie nr 1365513
Zdjecie nr 1365514

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2017 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama