Literatura
Spotkanie z Krzysztofem Gojdziem

Spotkanie z Krzysztofem Gojdziem

  • 2017-02-25, , godzina 16:00
  • wstęp wolny
  • Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11, Kraków

Opis

Nie wierzy nikomu, kto mówi, że ma w nosie to, jak wygląda. Twierdzi, że twarz nie potrafi kłamać, umie natomiast być okrutnie uczciwa. Postanowił napisać książkę, w której dzieli się swoją wiedzą na temat medycyny estetycznej, nie tylko poprawiającej urodę, ale także rozwiązującej problemy. Doktor Krzysztof Gojdź, bo o nim mowa, w książce „Twoja twarz, twój charakter” (Edipresse Książki) przekonuje, że każda z kobiet może wyglądać świetnie. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 25 lutego w salonie Empik Bonarka w Krakowie.

Podobno wystarczy mu tylko chwila, by wiedział o kobiecie więcej niż jej mąż czy kochanek. Twierdzi, iż nie czyta w myślach, a twarzy, bo na niej jest wszystko wypisane: nieprzespane noce, puchary na półce czy kłótnia z ukochanym. Krzysztof Gojdź, najbardziej znany w Polsce lekarz medycyny estetycznej podpowiada co zrobić, żeby twarz pozostała piękna – ale i naturalna – na zawsze. Prywatnie jest przyjacielem gwiazd, które zaufały jego metodom. W książce autor daje się poznać nie tylko jako lekarz, ale także jako ciepły i otwarty na pomoc innym człowiek.

Krzysztof Gojdź - jedyny w Polsce certyfikowany lekarz prestiżowej American Academy of Aesthetic Medicine. Należy do elitarnego kilkuosobowego grona europejskich lekarzy, absolwentów tej prestiżowej placówki. Wykładowca z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Jest właścicielem Holistic Clinic.

Mapa

Ostatnio czytane
Jak oswoić narkomana? Powieść, która daje nadzieję
Jak oswoić narkomana? Powieść, która daje nadzieję

Rzeczywistość zamienia się w piekło, kiedy sięgamy po używki. Roman Rutkowski daje jednak nadzieję wszystkim uzależnionym.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?