Literatura
O Avant Models w empiku

O Avant Models w empiku

  • 2017-04-22, , godzina 16:00
  • empik Bonarka, ul. Kamieńskiego 11, Kraków

Opis

Empik w krakowskiej galerii Bonarka zaprasza na spotkanie na temat modelingu z Małgorzatą Leitner, które odbędzie się 22 kwietnia.

Co zrobić, by zostać modelką znaną na całym świecie? Jak skutecznie połączyć naturalne piękno i talent z trudnym rzemiosłem? Małgorzata Leitner, właścicielka agencji Avant Models, na co dzień reprezentująca topowe modelki, m.in. Joannę Krupę, Magdę Mielcarz i Annę Jagodzińską, dzieli się swoim doświadczeniem w poradniku "Dobre uczennice zostają topmodelkami" (Edipresse Książki). Książka to propozycja dla tych, którzy marzą o karierze w profesjonalnym modelingu oraz tych, którzy chcą po prostu zajrzeć za kulisy świata mody.


Mapa

Ostatnio czytane
Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.

"Seryjny" od jutra w księgarniach
"Seryjny" od jutra w księgarniach

Już jutro, 8 stycznia, do księgarń trafi kolejna odsłona Zabójczej serii – powieść "Seryjny" autorstwa Johna Lutza.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?